Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazam van ha azt állítóm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van ha azt állítóm, hogy minden pasi csak kefélni akar és csak későbbiekben szeret be a lányba?

Figyelt kérdés
A plátói vagy kis kori "szerelmet" ne soroljuk ide.
2010. máj. 2. 18:05
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
Szerintem se igaz nem mindegyik fiu ojan h csak kefélni akar. A legtobbjuk szeret is és utána meg szép h akarja a dolgot :D
2010. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van.


22/F

2010. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. Biztosan vannak ilyen férfiak is, ebben mondjuk én annyira rossz dolgot nem látok, hogy először a szexre gondol és utána a szerelem, de tényleg nem mindenki ilyen.
2010. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van.
2010. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
Van egy lány aki nekem teljesen az ideálom szóval nagyon tetszik,de nem tudnám elképzelni hogy lefekszek vele csak azt, hogy ölelem és puszilom[=, de szerintem a pasik többsége csak azt akarja.. az nekem kevés:D
2010. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el, hogy 2ember kell hozzá tehát ha a nő nem akarja (maradjunk a heteróknál :D) szal ha a nő nem akarja akkor nem történik meg, ezért nem kell áldozat színben feltünteni magatokat!! :)

Kinek nem inge.....

2010. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad, tündérmesékben élsz, drágám... Egy normális (szóval nem degenerált, farokagyú, síkelméjű és folytathatnám még...) hapsi nem fog kefélés után még beszélgetni veled két ok miatt:

1. mert többre nem kellettél neki

2. tudja h milyen "ribanc" vagy, és semmibe nem néz téged...

Remélem nem tapasztalatból kérdezed...

2010. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim válasza:
46%

Nincs igazad, a legtöbb fiú olyan, hogy ha megtetszik neki egy lány, nem tud mit csinálni, ezért elég hülyén reagál, ha hozzászól a lány... Ez lehet egy sima lekoptatás, de egy durva szexista beszólás is... Ez persze csak kezdeti stádium, hamar át lehet esni rajta, ha tényleg érez valamit a fiú.


15/F

2010. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igazad! Biztos sokat csalódtál, ha igy gondolod!
2010. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs igazad.
2010. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!