Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazam van ha azt állítóm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van ha azt állítóm, hogy minden pasi csak kefélni akar és csak későbbiekben szeret be a lányba?

Figyelt kérdés
A plátói vagy kis kori "szerelmet" ne soroljuk ide.
2010. máj. 2. 18:05
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
*indulok ki
2010. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy az úgy szokott lenni, hogy TE azt veszed észre aki csak kefélni akar, s utána vagy beléd szeret vagy nem. Aki meg esetleg már előtte szeretne, azt észre sem veszed, ezért számodra ilyen nem létezik.


Szóval nincs igazad. Csak el akarod magaddal hitetni, hogy igazad van.

2010. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Köszönöm 11:31, én is kb ugyaezt akartam írni. Nem csak azzal lehet kifejezni a szerelmemet, hogy egyből az ágyába bújok... Akkor feküdtem le vele, mikor úgy éreztem, nem fogom később sem megbánni, mert Ő is igazán szeret, ha képes volt rám várni 1 évet, és talán egyszer Ő lesz majd az, aki elvesz. Tartsatok "konzervatívnak", de én igen is megtartottam a szüzességem valakinek, akivel el tudom képzelni az életem, és akiben biztos lehetek, hogy szeret, és nem a szex miatt van velem, hiszen 1 évig velem volt úgy, hogy csak orális szex volt, és akkor is nagyon boldogok voltunk. Akkor adtam neki, mikor lelkileg fel voltam rá készülve, és nem kellett megbánnia az az 1 évet, mert most mindent megkap az ágyban, amire csak vágyik... Amint látjátok, nem én vagyok az egyetlen lány, aki így gondolkodik. És a barátom már 18 elmúlt, mikor összejöttünk, most már lassan 21, és én is 19 vagyok, szóval nem 15 éves fejjel írom ezeket. 11:04
2010. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

11:37 nek

lelkiség és testiség teljesen más dolog,hiába éri el a 18 évet a teste, ha lelkileg még nem érett rá. Nem kell az ilyen dolgokat elsietni... És respect a srácnak,hogy kivárta az egy évet,ritka az ilyen :)

20/L

2010. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
A szexre nem érett, de egy komoly kapcsolatra igen? Érdekes gondolkodásmód...:)
2010. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
mitől komoly egy komoly kapcsolat? azt mond meg nekem...
2010. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 Szesze ***** válasza:

a kettő különbözik....


egy komoly kapcsolatra lehet valaki érett, de még a szexre nem, majd ha belekerül a komoly kapcsolatba azután/azalatt megérik a szexre is


Ha egyáltalán nincs kapcsoltaod, akkor, hogy érj meg a szexre?


Én is annak vagyok a híve, hogy meg kell ismerni a másikat ,mi előtt testiség is lenne.


18L

2010. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Nekem mit jelent egy komoly kapcsolat? Az érzelmek, az intellektus, és a testiség egyensúlyát. Csak így működhet igazán jól, bármi más halálra van ítélve. Fontos, hogy legyen egy jövőképem, vízióm, el tudjam vele képzelni az elkövetkezendő éveket. Ha ez nincs meg, akkor csak egymás idejét raboljuk, mert nincs jövője a dolognak. Éppen ezért tartom túl hosszúnak az egy évet, a fenébe is, az nagyon sok idő, és itt nem a szexről van szó, hanem a bizalomról, érettségről...
2010. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kedves válaszolónak,akinek a szüzességére 1 évet várt a barátja,és addig csak orális szex volt. A szüzesség ártatlanságot jelent,és nem hinném,hogy bárki hívhatja magát szűznek,ha előtte csak seggbe,szájba,esetleg seggből szájba engedte,de a "szüzesség" megmaradjon. Képmutatás. Egyébként a kérdezőnek nincs igaza.
2010. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

neeem, ez nem így van! ez nem így működik

amelyik lánnyal komolyan gondolják, azzal nem akarnak midjárt lefeküdni..

és hogy? szted először megdugja a csajt, és majd utána beleszeret?? ugyan már!


ha lefexik a csajjal, akkor eleve onnantól már nem érdekli a pasit, megvolt, oszt jöhet a következő.

2010. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!