Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is "szokott" ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is "szokott" ilyen történni? Megtetszik egy pasi majd a későbbiekben közel kerülünk egymáshoz, de valamiért mégis meghátráltok?

Figyelt kérdés
Velem leginkább úgy történik ,hogy ránézek és valahogy már csak a hibákat látom és nem akarok Vele lenni.(pedig elején olyan tökéletesnek láttam)
2009. szept. 22. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félsz lekötni magad ezért keresel hibákat..
2009. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Nem is olyan régen még velem is hasonló volt a helyzet. Nem is az, hogy a hibákat látod, inkább a "vadászösztön".

"Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell..." Küzdesz azért, hogy megszerezd a srácot, és olyan jó az az érzés, amikor azon gondolkodsz, hogy "Ú, vajon tetszem neki?". De amikor megszerzed, már nem olyan érdekes. Nem erről van szó?

Nálam ez volt, de most van valaki, akiért akárhogy küzdöttem, nem tudtam megszerezni, és amikor már teljesen lemondtam róla, kezdeményezett. És most boldog vagyok vele. Majd te is találsz valakit, aki megfelel:)

2009. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! A válaszokat.
2009. szept. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!