Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti járnátok kisgyerme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti járnátok kisgyermekes nővel?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben egy nő, akiről tudom, hogy nagyon bejövök neki.

A probléma vele, hogy két gyereke van, 5 és 2 évesek. Sokan biztatjàk, hogy valljon színt nekem, de ha ez megtörténne, én biztosan elutasítanám.

Ti mit tennétek, ha közeledne hozzátok egy kisgyermekes nő?

El tudnátok képzelni vele tartós kapcsolatot?

34F


2016. nov. 14. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van eldönteni, hogy neki mi fér bele és mi nem, és nem kell ezen változtatni senki kedvéért. Én például nem jöttem volna össze olyan pasival, aki az anyjával él, mert tapasztalataim szerint ez sokkal jobban megterhelő egy párkapcsolatra, mint egy (vagy két) kisgyerek.


Kisgyerekes nőként írom: nekem is jobb, ha csak olyan férfiakkal van dolgom, akiket nem zavar, hogy van gyerekem. Mert vannak ilyenek! És akkor tiszta sor, nincs utólagos szemrehányás, nincs panaszkodás, hogy "de én nem ilyen lovat akartam". Nekem kisgyerekes nőként elemi érdekem, hogy a párom fogadja el a gyermekem is. (Nem, nem pótapukát és nem eltartót kerestem, a gyerekemnek van apja, és eltartani magamat is tudom már évek óta).

Szóval én is azt mondom, a kérdésed értelmetlen. Ha te tudod, hogy te nem tudnád elfogadni a nő gyerekeit, akkor nincs kérdés. Ő is jobban jár olyannal, akinél ez a kérdés fel sem merül.

Egyébként a párom 34 éves, és tökéletesen jól elvan a gyermekemmel, hárman élünk egy háztartásban már jó ideje, nincsenek belőle problémák.

2016. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elég sokan el tudják azért képzelni. Manapság a fiatal nők jó nagy százaléka elvált és gyereke van, később újra párt talál és válogat is a pasik közül (nagyon helyes).

Ugyanakkor én (N) fordított helyzetben voltam, a páromnak volt gyereke, hétvégente volt velünk. A párom normális volt, a volt feleség szintén, a gyerekkel sem volt gáz. Mégis hamar rájöttem, hogy nem tudok kötődni a gyerekhez, zavart, idegesített, nem fért bele az életembe. Magyarán én sem tudtam ezt bevállalni fordított helyzetben.

Van ismerősöm, aki fiatal özvegyet vett feleségül, a „hozott” gyerekeket (+saját is van már) becsületesen neveli. Viszonylag közeli kapcsolatban vagyunk velük, szerintem nincs probléma, szépen élnek. De van olyan is, aki elvett egy elvált nőt gyerekkel, de a „hozott” gyerek miatt cirkuszol, arra nem hajlandó költeni, azt bezzeg tartsa el az apja, vigyék el hétvégére, panaszkodik, hogy zavarja „őket” a családi életben. Hát, nem irigylem a feleségét.

Szóval, nem vagyunk egyformák…

2016. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Semmiféle problémát nem jelentene. Ha a nő vonzó, kedves, tehát olyan, akivel szívesen járnék, akkor egyáltalán nem befolyásolna semmilyen irányban az, hogy van-e gyereke, vagy nincs.

34/F

2016. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!