Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, akinek az utazás a hobbija?

Figyelt kérdés
Sok-sok országot bejártam, főleg Európában, de voltam már az USA-ban, Távol-keleten és még egyéb helyeken is. Nem arról van szó, hogy állandóan utazom, de évente minimum párszor elmegyek valahova. Előre leszögezném, hogy nem vagyok gazdag, csak jól osztom be, amim van, illetve az olcsó repülőjegyekre csapok le, nem olyan nehéz erre összekaparni a lóvét, kapok egyetemi ösztöndíjat, mellette most elvállalok különféle munkákat, van pár kisebb befektetésem is, hamarosan a szakmámban is elhelyezkedem. Szerintem mindenki arra költ, amire akar, nekem pl. nem kell menő kocsi,iphone,új laptop,új ruha stb., bőven megfelel a 6 éves telefonom, a 4 éves laptopom,a bkv-val is elvagyok, vagy kölcsönkérem a fater kocsiját. Sokan luxusnak tartják az utazást,azt hiszik, h én valami burzsuj vagyok, pedig ők is kb. ugyanannyit költenek, csak egész más dolgokra, amit észre sem vesznek.

2016. nov. 10. 10:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Apukám ilyen. Anyukám nem megy vele (meg mi se), mert igazán extrém helyekre is elutazik, ahova mi nem mennénk. Cserébe minden évben van családi nyaralás (Párizs, Róma, London? Barcelona, szóval jó helyekre elvisz minket is). Anyukám néha megjegyzéseket tesz erre, mert nem érti a hobbit, de 35 éve házasok.
2016. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
De azért az megjegyezném: apukám elég jól is keresett aktív pénzkereső korában (már nyugdíjas). Szóval ő nem verte el erre a pénzt. És amit mondasz, hogy "nekem pl. nem kell menő kocsi,iphone,új laptop,új ruha stb., bőven megfelel a 6 éves telefonom, a 4 éves laptopom,a bkv-val is elvagyok,", ez remek, de ha lesz egy gyereked, vagy feleséged, ez nem így megy. Nekünk mindig volt viszonylag nem rossz kocsink, nem luxus-, de jó telefonunk, jó számítógépünk stb., ha szerettük volna. Szóval apa csak akkor utazott, ha már mindenkinek mindent letett az asztalra, és családi utazásra is maradt, meg minden szir-szarra, amit kitaláltunk a néptánctanfolyamtól a vívásedzésig.
2016. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanilyen vagyok, elég durva volt ezt olvasni :) A férjem is ilyen, ez hozott össze minket anno alapból (egy utazás során ismertem meg). Vannak utazásőrült nők is, magamon kívül sok ilyet ismerek, szóval szerintem bőven van eséllyed.
2016. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez világos. Amikor már lesz családom, akkor ők mindennél fontosabbak lesznek.
2016. nov. 10. 10:42
 5/24 anonim ***** válasza:
*esélyed, elnézést.
2016. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is imádok utazni, világot látni. Szóval ez nálam nem lenne hátrány.
2016. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is sokfelé jártam már a világban és élvezem is általában a dolgot, de ha más nem szervezné meg akkor én nem tenném és negyedül semmiképpen nem mennék. Meg a csomagolás, elintéznivalók, foglalások, stb stb az idegessé tud tenni, de azért viselhető meg összességében megéri. Szóval semmiképp se lenne hátrány ha nem minden héten kéne menni, de nálad nem erről van szó:D
2016. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%

Az alábbi kirándulások egyike lesz majd a végállomás...


Észak-Korea

Szíria

Szomália

Izrael/Palesztina

Irán

Afganisztán

Szibéria

Tiszabő...

2016. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak Magyarorszagon szamit ennyire kirivonak, ha vki sokat utazik. En kulfoldon elek mar 5 eve, de elotte eltem pl Ausztraliaban 1 evet es az egyetem alatt en is rengeteget utaztam. Amiota kulfoldon elek es csaladom van, a csaladdal utazunk. Mi sem vagyunk burzsujok, hanem ugy osztjuk be a penzt. Elvagyunk 1 csaladi autoval a ketto helyett, de az ev elejen pl 1 honapot Fuerteventuran toltottunk 4-en (kicsi gyerekekkel egyutt), aztan 2 honappal kesobb csak a parommal mentunk Hawaii-ra...szoval nem, nem gaz, ha szeretsz utazni. Ehhez olyan lanyt kell talalnod, aki ezt ertekeli es mondjuk neki is fontosabb, h pl eljusson Romaba, mint muszempillakat feltetetni (azert irom ezt, m az olcso repjegy es a muszempilla bizonyos helyeken 1 arban van :))...Szoval ez attol fugg, h kinek mi a fontos.
2016. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#9


???


Itthon sokaknak autója sincs és még így SEM tudnak random utazgatni. 2 autó helyett? Itthon az már az abszolút luxus...

2016. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!