Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, akinek az utazás a hobbija?

Figyelt kérdés
Sok-sok országot bejártam, főleg Európában, de voltam már az USA-ban, Távol-keleten és még egyéb helyeken is. Nem arról van szó, hogy állandóan utazom, de évente minimum párszor elmegyek valahova. Előre leszögezném, hogy nem vagyok gazdag, csak jól osztom be, amim van, illetve az olcsó repülőjegyekre csapok le, nem olyan nehéz erre összekaparni a lóvét, kapok egyetemi ösztöndíjat, mellette most elvállalok különféle munkákat, van pár kisebb befektetésem is, hamarosan a szakmámban is elhelyezkedem. Szerintem mindenki arra költ, amire akar, nekem pl. nem kell menő kocsi,iphone,új laptop,új ruha stb., bőven megfelel a 6 éves telefonom, a 4 éves laptopom,a bkv-val is elvagyok, vagy kölcsönkérem a fater kocsiját. Sokan luxusnak tartják az utazást,azt hiszik, h én valami burzsuj vagyok, pedig ők is kb. ugyanannyit költenek, csak egész más dolgokra, amit észre sem vesznek.

2016. nov. 10. 10:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#10-es, a 2 autot nem mo-i fizetesi viszonylatban irtam. Itt, ahol en elek, a 2 auto megszokott. Ahhoz viszonyitom az eletszinvonalat, amelyik orszagban elek.
2016. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

őszintén mondom, hogy nekem ilyen hozzáállással nem jössz be

amúgy az utazással semmi bajom nincs

25L

2016. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

"őszintén mondom, hogy nekem ilyen hozzáállással nem jössz be"


Így van, mit képzelsz te, hogy ösztöndíjat kapsz, mert jól tanulsz, meg mi az hogy dolgozol és van pénzed, meg megtakarításod? Hogy van merszed utazgatni, amikor egy átlagos magyarnak a hónap végén nem marad egy vonatjegyre sem pénze, nem hogy repülőre! Ebből is látszik, hogy nem tiszteled a munkásembereket, felvágsz vele, hogy van pénzed, mit képzelsz te kis ficsúr?!


/szarkazmus off

2016. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
# 11: Ahol én élek, ott is megszokott a két autó, pedig Magyarországon élek. Szinte az összes harmincas-negyvenes középosztálybeli ismerősöm családjában van két autó, és még évi egy nyaralás is belefér. Amikor "csak" egy autónk volt, akkor távolabbi helyekre is eljutottunk (tengerentúlra).
2016. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ez alapvetően nem lenne kizáró ok. De. Én is szeretek utazni, de ez nem élvez ekkora prioritást az életemben, mert van más dolog is, amire szívesen költök, pl. színház, mozi, könyvek, minőségi smink, ruhák, múzeum. És ebből még úgy sem tudnék havi szinten utazni, hogy BKV-val járok, telefont csak akkor cserélek, ha tropára ment (a mostanit 1 éve húzom, az előzőt 3,5 év után cseréltem le, mert az már tényleg egy fos volt, nem azért, mert nem a legújabb... és régebbi Samsung okostelefonokkal járok, szóval nem iPhone meg mindenféle presztízsdolog).

Ha az nem zavarja a párom, hogy én nem mindig tartok vele, veszélyes környékre nem megyek... viszont évi 1x vagy 2x szívesen megyek, de akkor olyan helyre, ami engem is érdekel. Szóval hogy ezt fogadja el, és ne vekengjen, hogy én baromságokra költök, hülye vagyok, miért nem spórolok azért, hogy együtt tudjunk menni mindenhova, meg ne rendezzen jelenetet azért, mert az adott hónapban nem maradt a számlámon repjegyre pénz. Ha meg elmegy egyedül, ha visszajön, akkor ne azzal jöjjön, hogy "hát buta vagy, hogy nem jöttél velem", "nem tudod, mit hagytál ki".

2016. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Ez nekem nem lenne akadály, ha ilyen fiúval találkoznék. Én is nagyon szeretek utazni, világot látni, kultúrákat megismerni, szinte mindegy, hogy hol. Kivéve a veszélyes helyek, országok. Ha utazom, én is saját keresetből megyek.

Viszont ez a kapcsolat nálam csak úgy működne, ha vele tarthatnék, tehát együtt mennénk. Viszont azzal érdemes tisztában lenni, hogy ha családot szeretnék, gyereket, akkor ezt a rengeteg utazást már nagyon nem tolerálnám.

Ezt így, ahogy leírtad, nekem szimpatikusnak tűnik.


22L

2016. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#14


Parlamenti képviselőként írni ezt nem ér. Ahogy akkor sem, ha örgapád még "Gróf" előtaggal élt és/vagy szép néven, úgymint "Schwitzermüllerburg rabbi... izé szóval csak érted).

2016. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#13


Ja, menjen már éhendögleni a sok csóró, csak útba' vannak mikó' nyomulunk a merdzsókka'

2016. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
# 17: Közép-Magyarországi régióban élek, itt a nettó átlagfizetés 200 ezer körül van. Mivel a környezetemben többségében diplomás emberek vannak, így jellemzően valamivel (vagy jóval) az átlag felett keresnek. Egy kétkeresős család esetében ez minimálisan havi 500 ezer. (Saját ingatlannal rendelkezőkről van szó, tehát a lakhatás nem jelent plusz kiadást.). Ebből nem tudom, miért ne lehetne kihozni két autó fenntartását, meg évi egy nyaralást.
2016. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

17-19-re reagálva:

Plusz ugye, legalábbis Bp.-n több helyen kap céges kocsit az illető, amit nem magának kellett megvennie. Szóval nemcsak Rotschild báró, Rogán Tóni és társai járnak családonként 2 autóval... meg autót is lehet már használtan venni.

2016. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!