Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok egy jósnővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy jósnővel?

Figyelt kérdés
Előny vagy hátrány a foglalkozása?

2016. szept. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha te vagy a jósnő, akkor tudod kéne.
2016. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól keres? Akkor igen:) Azt tuti nem tudná megjósolni, ép mikor csalom meg.
2016. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon bele van épülve a szakmájába, nem bír ettől elvonatkoztatni, akkor lehet, hogy idő után csak frusztráció lenne. Ha nem, el tud tőle vonatkoztatni, tud élni a földön is, akkor miért ne.


Amúgy sem lehet a jövőt 100%-ban megjósolni, sok azért az egyéb tényező, úgy hogy a jósnők válaszait általában el kell osztani minimum néggyel, és nem tényként kezelni.

2016. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gotland ***** válasza:
9%

Nem, mert nem hiszek ezekben a dolgokban. Így a szememben sajnos már a legelején hiteltelenné válna.


Régebben egy idősebb lelkészt kérdeztem amúgy erről, hogy léteznek-e ilyen képességgel megáldott emberek. Azt mondta, hogyha léteznek is, ez a képesség nem az Istentől, hanem az ördögtől való. - Aztán meg ki tudja. Szerintem humbug.

2016. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én nem örülnék neki.
2016. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De most nehogy mi ránk hallgass. Van szíved, agyad, megérzésed, nem?


Ha félsz, akkor hagyd. Végig ott lesz benned a félelem. Bár ugye a párkapcsolat nem mámoros tenger, sokszor pont, hogy a párkapcsolat segíti leküzdeni a félelmeinket. Én is féltem a szextől, és még jó, hogy úgy tudom ezt letenni, ha belemegyek egy párkapcsolatba.


Amúgy majd írd le, hogy te benned mi zajlik, mert nem túl sok mindent írtál le. Mert hogy most maga a foglalkozás kik szerint milyen, ki hisz benne, ki nem, és hogy a nő milyen ember, az totál 2 külön dolog.

2016. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én járnék, sőt érdekesnek is találnám, persze csak akkor, ha nem kókler.
2016. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!