Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy fizikai munkát végző sráccal?

Figyelt kérdés
Szóval nem azokkal az öltönyös, irodában dolgozó srácokkal, hanem mondjuk aki fizikai munkát végez. (nem közmunkát végző kre gondolok) Például víz-gáz és központifűtésszerelővel?

2016. aug. 4. 21:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig NEM munkakör alapján választom a páromat, hanem külső + belső tulajdonságok összessége alapján!!!
2016. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert vízvezetéket raktunk le, és épp ástam, és eljött két nagyon szép csaj, és néztek..én meg tökre égtem :/
2016. aug. 4. 21:12
 3/34 A kérdező kommentje:
Örülnék,ha mindenki úgy gondolkodna,mint te! Köszi a gyors választ :D Sajna nagyon sokan lebecsülik a fizikai munkát végző embereket
2016. aug. 4. 21:13
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Persze.
2016. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Persze, semmi baj nincs veluk, a zomuk tokjol nez ki:-)
2016. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor nincs okom aggódni,hogy a munkám miatt lenéznek majd a szép, csinos csajok? Mindig attól tartok,hogy pl.: multkor kondenzációs kazánnal a légbeszívóját körbevkaoltam,hogy ne legyen csúnya, eljött egy isteni alakú csaj, és attól féltem,hogy közmunkásnak gondol,hogy vakolok.
2016. aug. 4. 21:18
 7/34 anonim ***** válasza:
3%
És ebből hogy lesz meg a 200 netto?
2016. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
mert amúgy imádom ezt a szakmát, a gépeket, a csöveket, mindent szeretek ebben a szakmában, csak ezt nem.
2016. aug. 4. 21:19
 9/34 A kérdező kommentje:
21:19 ezt hogy érted?
2016. aug. 4. 21:20
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
most azt írják igen, aztán mikor ott lesz a szituáció, hogy te vagy egy diplomás, ki 2 hetente a Bahamákra viszi őt nyaralni.. nos nem kérdés kit fognak választani (nem, nem téged)
2016. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!