Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy fizikai munkát végző sráccal?

Figyelt kérdés
Szóval nem azokkal az öltönyös, irodában dolgozó srácokkal, hanem mondjuk aki fizikai munkát végez. (nem közmunkát végző kre gondolok) Például víz-gáz és központifűtésszerelővel?

2016. aug. 4. 21:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Azok a pasik, akik itt az ellenpéldákat írják, belőlük biztos nagyon szép lány lehetne, hisz a kérdés lányoknak szólt, és nem nekik, aki úgyis életuntak, csak a negatívat tudják itt felhozni példaként, mert lusták tenni azért, hogy az életük jobb legyen!
2016. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
Párom is azt végez, én nem szégyellem, nincs miért.
2016. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Én úgy tervezem,hogy elvégzem ezt az iskolát,után go érettségi, utána minősített hegesztőt le akarom tenni. azért úgy az elég jó,nem? Például most láttam egy hirdetést,hogy minősített AWI hegesztőt keresnek 300 nettóért.
2016. aug. 4. 21:24
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :)
2016. aug. 4. 21:24
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond,már ne haragudj, hogy férfiként válaszolok. Az egyik unokatestvérem is ezzel a szakmával indult, majd később összehozott egy vállalkozást. Azt leszögezném, hogy nálam már is többet értél el, legalább olyan szakmád van,amit szeretsz, nekem meg csak megvan a papír a szakmámról, van egy érettségim, aztán ott vannak valahol a fiókban, a szakmámban egy percet nem dolgoztam a kötelező gyakorlaton kívül.
2016. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Sajnálattal hallom. :/ Köszönöm szépen a választ!
2016. aug. 4. 21:42
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy maszekos csőszerelő megkeres havi 300-400k nettót, míg az irodisták jellemzően ha nem főnökök sosem fognak ennyit keresni.
2016. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Költőnő? ***** válasza:
100%
Igen.
2016. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 RoseTyler ***** válasza:
100%

A csajok általában a jó pasikra buknak. Jó pasi pedig nem az öltönytől, meg az irodában dolgozástól leszel.

Az én párom se irodában dolgozik, és diplomája sincs. Tökre rendben van így.

2016. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Akik hozzánk jöttek asztalos meg fűtésszerelő, azok tök rendben voltak.
2016. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!