Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy fizikai munkát végző sráccal?

Figyelt kérdés
Szóval nem azokkal az öltönyös, irodában dolgozó srácokkal, hanem mondjuk aki fizikai munkát végez. (nem közmunkát végző kre gondolok) Például víz-gáz és központifűtésszerelővel?

2016. aug. 4. 21:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a fizikai meloval ha normalisak, bar nem no vagyok. :D


Tudod mi a depresszio, ha nem betegsegrol beszelunk? Mert elmeselhetned itt roviden, kicsit okitva a nepet. :)

2016. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Naná. Miért égő ha valaki fizikai munkát végez? Ő is csak ember.
2016. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Én inkább büszke vagyok magamra,hogy oda tudok állni a munka nehezebbik feléhez,és valós értéke van a munkámnak.

Lány ismerőseim,és barátnőm sem néz le,pedig szinte mindenhova a szilikonos,festékes,ragasztós ruháimba várok.

2016. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Az én szemembe sokkal nehezebb munkát végeznek, mint az öltönyös úriemberek. Én járnék velük
2016. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom mikor jonnek mar ra az emberek, hogy egy viz-gaz-futesszerelo szakma hasznosabb, mint pl. az anglisztika, vagy media- es marketing, nemzetkozi kapcsolatok (?!) stb. diplomak.


Ha pl. vallalkozast inditasz, akkor sanszosabb, hogy te viszed a csajt a Bahamakra nyaralni, es nem a diplomas minimalberes irodista (mar elnezest, ha valaki irodan van, de szinte mindenki akit ismerek es ebben dolgozik, gyuloli: palyazatiro, beszezesi ugyintezo, online media miafranc, penzugyes, berszamfejto)

2016. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Húh. :D Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Jobban érzem magam
2016. aug. 4. 22:43
 27/34 anonim ***** válasza:

sőőt,a szutyok melósokat inkább még kedvelik is( na persze nem a toppmodell sminkbajnokok,de gondolom nem is őket keresed)

Vagy őket is,csak dicsekedj vele mennyiért vetted az Új REMS roppantógépedet,az összes fejjel :D :D

2016. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Igazából olyan lányokat keresek,akik szépek,csinosak. :D Nemkell,hogy topmodell legyen,elég,ha van jó feneke,szép melle és szép arca :D Gondolkoztam már rajta,hogy mondok ilyeneket lányok társaságában :'D
2016. aug. 4. 23:02
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de azt hiszem a 10es válaszoló kicsit hülyeséget írt.. attól hogy diplomás vagy még fogod a bnőd 2 hetente a Bahamákra vinni..ehhez jóval több kell,mint egy sima papír (mondanám azt is,hogy semmi köze nincs a diplomához).. világhírű sportolók sem teszik ezt,akik euró milliókat keresnek, mivel nincs rá idejük..max nagyon komoly üzletemberek,sejkek,stb.. de nem a viszonyítàsi alap! Főleg nem Magyar országon! Kérdező,hidd el hogy nem válaaztottál rosszul ezzel a szakmával.. egy jó mesterember nagyon kelendő,èn a helyedben külföldre mennék,mert ott (Németország/Ausztra) nagyon jól megfizetik az ilyet :D
2016. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nekem többet ér, ha valaki fizikai munkát végez, de motivált, mint akinek van egy diplomája, de csak teng-leng. Egyik kollégám pl órabéres és 140 órát dolgozik egy hónapban, mert ... nincs kedve többet, inkább játszik. Én is szeretek játszani, de azért ennyit nem lógnék el. Meg amúgy se fejlődik semmit szakmailag, csak ha rugdossuk. Nagyon nem érdekli semmi. Azért őt hozom fel példának, mert régebben hajtott rám. De én meg elhajtottam, mert .. nemár.


Ha valaki szereti, amit csinál, szereti jól csinálni, szeret fejlődni, és mellé nem szórja a pénzt, akkor bármilyen típusú munkából meg lehet élni. A minimálbérrel annyi a baj, hogy abból nálunk nem lehet megélni egyszerűen. Csak ha az ember örököl egy lakást, de se a lakáshitel se az albi egyszerűen nem jön ki, úgy hogy mellé normális minőségű kaját tudjunk venni, ne szemetet. Szóval persze ez benne van...


Azért 120 nettó nem árt, nem azért tanultam, hogy eltartsak valakit. Ha épp nekem van pénzem valami extrára (nyaralás, új ágy, hűtő, akármi), nem fogom sajnálni tőle, hogy kifizessem közösbe, de a napi szintű dolgokban legyen önfenntartó. De szerintem aki akar, annyit meg tud keresni.


Efölött meg jobban érdekel, hogy szeresse a munkáját és jókedvűen jöjjön haza, mint az hogy legyen több pénze de utálja az életét.

2016. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!