Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy fizikai munkát végző sráccal?

Figyelt kérdés
Szóval nem azokkal az öltönyös, irodában dolgozó srácokkal, hanem mondjuk aki fizikai munkát végez. (nem közmunkát végző kre gondolok) Például víz-gáz és központifűtésszerelővel?

2016. aug. 4. 21:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A párom autószerelő, mindig könyékig maszatosan jön haza, melós ruhában - szerintem kifejezetten szexi olyankor. :D

Lényeg, hogy mellette intelligens legyen, és kulturált, ne az a tipikus lepukkant melós, aki napi 25 órán át sörözik, és füttyög a csajok után :D

2016. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. De láttam már fizikai munkát végző nőket is, akik nem is néztek ki olyan rosszul. Ausztriába voltam, villanyszerelő a szakmám. A festőbrigádba 1-2 lány. Osztrákok voltak, de villanyszerelő szakmába is találkoztam már nővel, aki magyar volt. :)
2016. aug. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerettségi körömben kb 1 olyan pár van, ahol a srác fizikai munkát végez, a lány pedig egyetemista. Az összes többiben ha hem is egyetemista valamelyik akkor is irodai munkája van. Meg úgy vettem észre, hogy a fizikai munkás ismerőseim (nem egy nagyon okos, inteligens ember) inkább csak a kicsit aluliskolázottabb, csúnyácskább lányokkal vannak. Nagy ellenpélda erre az érettségit sem végzett biztonságiőr keresztapám és a többdiplomás iskolaigazgató helyettes felesége. De ők egy 40es korosztály. Mindenesetre sok sikert, vannak kivételek.
2016. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D egyre jobb kedvvel megyek melózni :D ma is véstem egész nap,mert 5 rétegű csövet meg pvc csövet rakunk le és mégse úgy jöttem haza,hogy rossz kedvvel :D
2016. aug. 5. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!