Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok hallássérült sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok hallássérült sráccal?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon aranyos,jóképű,okos srácot,aki születése óta szinte siket,de ez nem akadályozza őt semmiben :) Szájról olvas,de a beszéde sokszor nehezen érthető,még írásban,chaten is sokszor olyan,mintha külföldivel beszélnék,aki csak kicsit töri a magyart :D De valahogy megvan ennek a dolognak is a varázsa,csak néha kellemetlen.Szívesen megtanulnám a jelnyelvet is.


Nektek akadályt jelentene ez,vagy az érzelmeiteket nem befolyásolná? :)

20L



2016. szept. 11. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
zavarna. mi nők azért általában a tökéletes pasit keressük
2016. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Az elso valaszolo egy ferfi.


es jarnek vele igen

2016. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az erzelmeimet ez nem befolyasolna
2016. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez simán bevállalható. Ha összehnagolódtok, jobb lesz. Nálunk sok hallássérült dolgozik, mert számítástechnikai cég vagyunk. Sokat hülyéskedünk, jól megvagyunk együtt.

Az én barátom kerekeszékes mozgássérült. Nagyon szeretem. A barátaim is szeretik. Minden rendben. Hajrá :)

2016. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt hallássérült barátom, bár ő kevésbé volt súlyos eset (értsd jól), mint a te kiszemelted.

Néhány kényelmetlenségtől eltekintve nem volt vele problémám. (Pl. hogy melyik oldalára üljek le, hogy halljon, meg mindig lássa a számat, ilyesmi.)

Az igazi gond az volt, hogy a srácnak folyamatosan kisebbségi komplexusa volt, az utcán folyton azt leste, hogy ki bámulja meg a fülét, és meg volt róla győződve, hogy mindenki lenézi őt emiatt.

Sajnos ez a hozzáállása egyéb téren is rányomta a bélyegét a viselkedésére, többek között ezért is lett vége később a kapcsolatnak.


Persze nem állítom, hogy ez törvényszerű, és pozitívnak írom én is a véleményt: ha a srác elfogadja magát ilyennek, akkor nem vagytok hátrányban egy egészséges pasihoz képest. :)

Sok sikert!

2016. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy egy klasszikust idezzek: "Attol dugni meg lehet." Hosszu tavon amugy nem tudom mennyire mukodhet, ertsd ugy, hogy Magyarorszag nem a legtoleransabb hely a vilagon, illetve mik a karrierlehetosegek egy siket ember szamara.
2016. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!