Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti járnátok kisgyerme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti járnátok kisgyermekes nővel?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben egy nő, akiről tudom, hogy nagyon bejövök neki.

A probléma vele, hogy két gyereke van, 5 és 2 évesek. Sokan biztatjàk, hogy valljon színt nekem, de ha ez megtörténne, én biztosan elutasítanám.

Ti mit tennétek, ha közeledne hozzátok egy kisgyermekes nő?

El tudnátok képzelni vele tartós kapcsolatot?

34F


2016. nov. 14. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Most éppen te lennél a gyerekeinekvaló! Azért kellesz neki! Amúgy ők is elég jól válogatnak annak ellenére, hogy pont nekik lenne nehezebb dolguk.
2016. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Te már elhatároztad hogy elutasítod,akkor nem mindegy mások hogy döntenének?

"Jeladás" nélkül nekem eszembe nem jutna színt vallani tehát erős a gyanúm hog vmi célzást tettél felé hogy bejön neked....

2016. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a kérdésnek akkor lenne értelme, ha kiderülne, hogy valójában te vagy a kisgyermekes nő, csak fordítva fogalmaztad meg a kérdést. Ebben az esetben szerintem nyugodtan vallj színt, nincs vesztenivalód. Legrosszabb esetben ott leszel, ahol most vagy. De ha nincs igazam, és te vagy a kiszemelt férfi, akkor nincs értelme a kérdésnek. Téged zavar a két kisded, emiatt elhajtod a nőt, akkor nem mindegy, hogy mást zavarna-e? Van, akit igen, van, akit nem. Ha te egy ilyen kapcsolatot nem tudsz szívvel-lélekkel vállalni, akkor ne tedd. Akkor se, ha itt mindenki azt írja, hogy hajrá. Ez kényes dolog, nem csak két felnőttről szól, hanem ártatlan gyerekekről is. Nem minden férfi képes szívből szeretni "idegen" gyerekeket, de ettől még ők nem lesznek rossz emberek, ezen nincs mit szégyellni.
2016. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen,most is ilyen nő tetszik.

25/F

2016. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ!


#2 A részemről semmiféle jeladás és célozgatás nem volt, ezért sem értem, hogy miből gondolja, hogy van/lehet esélye nálam.


#3 Mi a fenének fordítanék ki egy anonim oldalon egy kérdést? Kezetesd magad mielőbb, mert a paranoia egy elég komoly betegség.


#4 Sok sikert, nekem ez nem menne! A későbbiekben szívesen meghallgatnálak a tapasztalataidról!

2016. nov. 14. 11:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Koszi a diagnozist, teves. Eleg sok ilyen kerdesbe futottam itt bele, hogy vegul a kerdezo bevallotta, hogy o nem is a gyerek, hanem a szulo, csak azert igy tette fel a kerdest, mert igy objektivebb valaszt remelt. Amugy olvasd el az elozo valaszom masik felet is, az neked szol!
2016. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen akkor a kérdésed. Te'nem tudnàd elfogadni akkor ne gyere vele össze.

1-es. Nekem is van gyerekem és énis vàlogattam,miért ne tenném? Attol hogy gyerekem van még nem mindegy kivel vagyok.

n25

2016. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem erdekel a no,miert irod ki a kerdest h mas mikent csinalja?


A gyerek nem testi hiba,nem defekt,lehet h nalad hatrany egy gyerekes no,masnal meg belefer kategoria.


A parom nem akart gyerekes novel kezdeni,talalt volna minden ujjara szinglit.Aztan ugy tunik bennem fogta meg valami,ami a tobbiben nem.


Szerintem ha valaki felvazolja neki h 2ev mulva 3 csajjal (ebbol ketto 6even aluli) el majd egyutt boldogan,korberohogi az illetot:)

2016. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak huszonévesen és harmincon felüli férfiak is, akik együtt lennének gyerekes nővel. Nekem van két hódolóm is, az egyik (A fiatalabb) szerintem csak szexet akarna, nem hiszem, hogy pótapuka szeretne lenni, - ez csak az én radarjezlőm mondja, nem ő, - de van egy másik férfi, aki már ez előtt is gyerekes nővel volt együtt, aztán totál belém zúgott, és nem is kismiska a pasi. De én még nem tudok elkezdeni egy kapcsolatot, nem állok rá készen. Lehet, hogy vele együtt leszek még, nincs kizárva, de nem most. Az a helyzet, ő legalábbis ezt mondta, hogy van valami olyan érettség sok gyermekes nő személyiségében, amire neki szüksége is van- ami nincs meg a még gyerektelen, még sosem volt házas nőkben. Ez az ő véleménye persze szimplán.
2016. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
NEM NEM NEM .Mert nem fogom másnak gyerekét nevelni.
2016. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!