Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ezzel a férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel a férfivel ismerkednem, vagy hagyjam mert "gond van az agyával"?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, egy hónapja ismerkedek egy nálam 10 évvel idősebb férfivel. Társkeresőn ismerkedtünk meg, ő írt rám. A korkülönbség még beleférne, viszont jelenleg én egy továbbképzésen vagyok külföldön, és csak decemberben jövök haza végleg, majd még a jövő hét végén közben egyszer, elvileg akkor találkozunk. De ami feltűnt, hogy bár elmondása szerint komoly kapcsolatot szeretne, valahogy mindig felszínes dolgokról meg szexuális témákról ír. Én írtam magamról, ő annyira nem. Meg most legutóbb azt írta, hogy zavarja, amikor pl beszámolok a napomról, vagy hogy mit olvastam, mert szerinte ezen a szinten még nem kellene ilyenkről beszélni, meg hogy még kapcsolatban sem szereti, amikor valaki mindent megoszt a másikkal.
2016. nov. 10. 17:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

:D

Azt hittem, hogy csak én fogom ki az ilyen pasikat.


Én a helyedben nem találkoznék vele. Persze, ha szexpartnert keresel, akkor egy szót sem szóltam. :)

2016. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen hernyók bezzeg tudnak beszélgetést elérni a nőknél....
2016. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Sokra megy a beszélgetéssel. Most fogják dobni.
2016. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ó, nem biztos az még...
2016. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

jajj, ez az utolsó két hozzászólás haláli :D

nos, még én sem tudom mi legyen, de az, amit valaki írt, azt leírom neki, ha legközelebb megint valami szexuális párbeszéddel jön. Amíg nem találkoztunk, addig nem szakítom meg az ismerkedést, de egy találkozás alatt már le lehet szűrni, mik a szándékai. Az, megy h helyes egy dolog, már szerencsére kinőttem abból a korból h ez legyen a nr 1 szempont :)

2016. nov. 10. 19:38
 16/25 anonim ***** válasza:
Társkeresőn én is kifogtam egy ilyen pasit, nagyon helyes volt viszont semmi másról nem lehetett vele beszélgetni csak arról, hogyan szexelnénk. Próbáltam neki mesélni a napomról de nem érdekelte, folytatta a saját témáját. Találkoztam vele azért de egyből a lakására akart vinni szóval ez a találkozó nagyjából 10 percesre sikeredett :D
2016. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#16 vagyok és nem azért sikerült 10 percesre mert gyorsak voltunk :D hanem mert otthagytam a pasit, nem mentem vele haza
2016. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
na igen, ha élőben is így folytatja, akkor ez a pasi is 10 perces pasi lesz :D
2016. nov. 10. 20:28
 19/25 A kérdező kommentje:
néha amúgy elgondolkodom, h ennyire felszínes üres emberek nem is létezhetnek..pedig de. :/ hajjaj..
2016. nov. 10. 20:29
 20/25 anonim ***** válasza:

Nekem si volt ilyen. Nagyon jó pasi..és nyomatta. Mellé, hogy jajj de ő komolyat akarna már amúúúúúúgy...de semmi más téma nem volt.

De még az is baj volt, hogy mivel összeomlott közben a program, megkérdeztem, hogy átment-e előző üzenet...

Ha meg az életéről/enyémről beszéltem volna, az neki nem volt alkalmas...hát anyád...tényleg előtte elég szexkapcsolatom volt, nem erre vágytam, meg addigra pont átértékelődött bennem minden. Hát még akkor, hogy akármilyen jó pasi, leráztam én is. Még tali előtt...

2016. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!