Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ezzel a férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel a férfivel ismerkednem, vagy hagyjam mert "gond van az agyával"?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, egy hónapja ismerkedek egy nálam 10 évvel idősebb férfivel. Társkeresőn ismerkedtünk meg, ő írt rám. A korkülönbség még beleférne, viszont jelenleg én egy továbbképzésen vagyok külföldön, és csak decemberben jövök haza végleg, majd még a jövő hét végén közben egyszer, elvileg akkor találkozunk. De ami feltűnt, hogy bár elmondása szerint komoly kapcsolatot szeretne, valahogy mindig felszínes dolgokról meg szexuális témákról ír. Én írtam magamról, ő annyira nem. Meg most legutóbb azt írta, hogy zavarja, amikor pl beszámolok a napomról, vagy hogy mit olvastam, mert szerinte ezen a szinten még nem kellene ilyenkről beszélni, meg hogy még kapcsolatban sem szereti, amikor valaki mindent megoszt a másikkal.
2016. nov. 10. 17:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy téged meg az zavar, hogy mindig a szexről pofázik és erről nem kellene még ezen a szinten beszélni!

Egálban lesztek.


Amúgy megsúgom, csak a puncidra hajt.

2016. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek elsovel. Es baj van az agyaval, en nem foglalkozmek vele. Epitettem le mar hasonlot, pedig eleg jol is nezett ki. De en ebbol kinottem mar, normalis ferfi kell, o nem menne at a szuron.
2016. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a mondandód, csak ágyba akar vinni.
2016. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Aha, értem... az, hogy mi történt veled vagy vele, vagy a könyvek, az túl mély, ezen a szinten nem megdiskurálandó téma, de az, hogy ő mijét és hová rakná, az bőven belefér :"D.
2016. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Puncivadász, csak muffot akar. Keress tovább. Aki csak a szexről tud beszélni (és sajnos ilyen a társkeresőn a palik kb. 90%-a sajnos), az mind csak arra is megy.
2016. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Azért, hogy csak szexre kell (mert az van), és aztá szenvedj, hogy miért nem lesz több, pedig a szex tök jól megy,meg micsoda vonzalom.. Semmi értelme. Időpocsékolás.
2016. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Csak lyukra játszik, aki arról beszél, azért csinálja, mert ki van éhezve.
2016. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 schamuelson ***** válasza:

Hogy érdemes-e ismerkedned ezzel a férfivel, ezt neked kell eldöntened. Azt nem hinném, hogy alapból "gond van az agyával". Az első elég direkt módon megfogalmazta, mi járhat a pasi fejében. Meg te magad is tapasztalod, hogy eltérés van a cselekedetei, hozzáállása, és az állítása között. Mert aki komoly kapcsolatot keres, az igenis érdeklődik a másik fél személye és mindennapjai iránt.

Mondjuk ennyi alapján nem kell feltétlenül ejteni a versenyzőt, de gondold meg alaposan, őt akarod-e párodnak.

2016. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Aha, értem... az, hogy mi történt veled vagy vele, vagy a könyvek, az túl mély, ezen a szinten nem megdiskurálandó téma, de az, hogy ő mijét és hová rakná, az bőven belefér :"D.



na, igen, most ezt így elolvasva fel is nevettem, javarészt kínomban. :D igaz.

2016. nov. 10. 17:45
 10/25 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok ismét. Az előbbi kommentedről jutott eszembe egy pali, aki elvileg komoly kapcsolatot akart, a csók túl intim volt neki első randin, de a szex nem lett volna... :D
2016. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!