Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez gond lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gond lehet? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Ismerkedem valakivel aki egészen közel áll ahhoz ami számomra ideális lenne, azt leszámítva, hogy állandóan magáról beszél, de rengeteget, és ha én mondok valamit, arra alig reagál.

2016. okt. 19. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Hagyd békén, hadd álmodozzon magáról.
2016. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez gond lehet.
2016. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitől lesz az ilyen ember ideális?
2016. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány vagy a másik fél?

Kor?

2016. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te nem vagy túl bőbeszédű ő meg azért beszélt hogy ne legyen kínos csend?
2016. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ismerősöm,alukulóban voltunk,de egy hónapnál tovább nem bírtam már elviselni. Az ilyeneknek nem való más,mert nagyon önzőek és csak magukkal vannak elfoglalva állandóan
2016. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!