Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond? Én mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Én mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és augusztus elején megismertem egy 22 éves srácot.

Eleinte csak láttuk egymást, beszélni úgy 3-4 hete beszélünk.

Elméletileg tetszem neki, kedvel meg minden... Mégis olyan... nemtörődöm, nincs ideje sosem (pedig elméletileg akar) találkozni, meg azzal jön, hogy hagyjam, én bántom, meg hogy ő sincs a toppon.

Máskor meg úgy előadja magát... Hogy szeret, hiányzok neki meg ilyesmi.

Hozzátenném, nem erőszakoskodok, nem vagyok kezdeményező tipus, bár volt hogy rákérdeztem, találkozunk-e akkor vagy mi lesz.

Egy városban lakunk, élőben ismertük meg egymást. Talalkozni 1* találkoztunk (ami megbeszélt volt).


2016. szept. 20. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra, hogy most pontosan mit is akar! Bar fiatalok vagytok meg, elottetek az elet. Ha nem jon ossze, jon a masik!! 28f.
2016. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, tisztázzátok a dolgokat, ne húzzátok egymás idejét, ha nem muszáj.
2016. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja, hogy mit akar.
2016. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több dolog lehet a probléma háttere. Amit tenned kéne szerintem, hogy most egy hétig legalább ne keresd. Ha ő sem fog téged, akkor valószínűleg nem érdekled, vagy nem eléggé. Szerintem elég komolytalan, ahogy a dolgokat kezeli. Ami nem megy, azt nem érdemes erőltetni, és ez különösen igaz a szerelemre. Ha valóban fontos neked a srác, akkor még leülhetsz vele egyszer, és megkérheted, hogy adjon egyértelmű választ, hogy akar-e valamit tőled, mert neked ez így nem pálya.
2016. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha próbálok beszélni vele, eltűnik... és bántásnak veszi. meg hagyjam békén... aztán mikor azt mondom jó, legyen... ha így látja jónak, biztos oka van, akkor meg szeret és hiányzok meg stb. a fiatalság egy dolog...
2016. szept. 20. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor jön azzal, hogy szeret, meg hiányzol, akkor mondd el neki, hogy mi a problémád ezzel az egésszel. Javaslom, hogy említsd meg, hogy kapcsolatra vágysz egy arra érett emberrel, és nincs időd egy dedós hülyegyerekre... De most komolyan: ilyen emberek vannak?
2016. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el ezt neki, hogy te igy latod. Es, hogy egy kicsit hanyagolni szeretned a beszelgetest, amig rajon mit akar.
2016. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!