Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első (jól sikerült) randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első (jól sikerült) randi után, mikor keresnétek a lányt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem jól sikerült a randi, volt csók is, aztán aznap írt, hogy nagyon örült, reméli minél hamarabb lát újra. Azóta semmi.. két nap telt el.

Mi lehet a baj?:( (Közben látom fb-n, hogy jól el van. Nincs leterhelve, traumatizálva..)


2016. szept. 20. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
A #9-es válaszát olvassuk el, kedves #6-os és a többiek, mert eléggé életszerű szerintem. Pláne KÉT NAP elteltével.
2016. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

hatoska vagyok


Azért nem életszerű, mert ez egy éppen kialakulóban lévő kapcsolat, és tudja hogy a lány tűkön ül és várja a választ, hogy kell-nem kell.


Nehogy már ne férjen bele a napjába valakinek egy rövid kedveskedő üzenet. Tudjuk jól hogy annak a lánynak akit meg akartok szerezni, bármit megtesztek, sokszor szó szerint, mi is ugyanígy vagyunk vele.



Ha meg tényleg ennyire érzéketlen, akkor pláne nem kellene, velem ne bánjon ilyen kimérten hűvösen mikor én éppen szárnyalok :)Nem passzolnánk.

2016. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De most két nap tényleg ennyire lesújtóan sok idő? Nem hiszem el, hogy ennyire felgyorsult a világ, hogy 2 nap randi után semmi = biztos nem akar már semmit.
2016. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok.


Kerüljük el a félreértéseket. Ha ír egy üzenetet valaki, vagy keres, 100%,hogy válaszolok rá, még ha nem is azonnal, legkésőbb pár órán belül. Ha a nő lelkesen reagál valamit, de nem olyan üzenet amire választ vár, vagy nincs benne kérdés, akkor nem válaszolok. Ezt követően peddig felhívom, ahogy az előbbi hozzászólásomba kifejtettem.

2016. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert ott kukorékol fb-n, látja a kérdező.


Ez olyasmi lehet mintha ott járkálna az ablakom alatt de oda sem bök egy szia-t.

2016. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igazából ez már a harmadik nap.:P

Egyébként igen, én is valahogy úgy gondolkodom, mint a 6-os válaszoló, épp amiért még nem jöttünk össze. Ha valaki lázba hoz, legalább addig szereti görgetni az ember az eseményeket, míg kimondhatjuk (érezhetjük), hogy egy pár vagyunk. Meg akkor már úgyis felváltva keresik egymást a felek.

1-2 nappal én is úgy voltam, hogy hát van jobb dolga, nem akar itt a semmiről bájologni, de így hogy harmad napja is csönd van (még csak találkozót se akar egyeztetni a távoli jövőbe) és látom, hogy amúgy él, virul, el van, valahogy csak arra tudok gondolni, hogy mégsem tettem rá túl mély benyomást.

2016. szept. 20. 17:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Amint látom hogy fent van.
2016. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jelentkezett, összejöttetek?
2017. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!