Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első (jól sikerült) randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első (jól sikerült) randi után, mikor keresnétek a lányt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem jól sikerült a randi, volt csók is, aztán aznap írt, hogy nagyon örült, reméli minél hamarabb lát újra. Azóta semmi.. két nap telt el.

Mi lehet a baj?:( (Közben látom fb-n, hogy jól el van. Nincs leterhelve, traumatizálva..)


2016. szept. 20. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Írj neki!
2016. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nem írtál még neki? Vagy nem válaszol?
2016. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Azt ugye tudtad, hogy a férfi udvarol és nem a nő? Te keresd, ne várd, hogy majd ő elhív téged teázni megint.
2016. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja, én vagyok a lány! Szóval az a baj, hogy csak aznap írt, én arra lelkesen reagáltam, és azóta semmi. Ugye nem akarom én elhívni második randira.. nem értem, ha ő is jól érezte magát, akkor mi lehet a baj, miért nem keres.
2016. szept. 20. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elhívnod, de írni azért írhatsz neki.
2016. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Én hagynám az egészet, ha lelkes lenne már írt volna, kért volna új randit stb.


Ez a hallgatás elég beszédes, majd ha nem lesz jobb akkor előhúzna újra lehetőségként, ne hagyd.



És semmiféle mentség nincs ilyenkor, 2-3 perces levélre-üzenetre mindenkinek jut ideje.

2016. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, nálam az sosem sült el jól! Többedik randi, jól alakuló kapcsolatban természetesen szoktam kezdeményezni, de ha a kezdetek kezdetén próbálkoztam (akár flörtölő srácnál, aki kicsit visszavett), mindig az a tanulság csapott arcul, hogy ha akarna kezdeményezne, mert ha nem teszi, akkor épp nagyon nem aktuális a dolog.


Igen, sajnos én is így érzem.:( Csak nem tudom mi történt ennyi idő alatt.. mitől gondolta meg magát.

2016. szept. 20. 16:46
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Most ez a 2 nap ekkora dráma? Tanul, dolgozik?
2016. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Ne gondolj nele túl sokat, és na agyald túl. Én vagy hogy 3-8 nap után keresem. Nem, nem és nem, semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire vonzódom hozzá.


Nem taktikázok, egyszerűen akkor hívom fel szervezni egy következőt, amikor letisztult már, hogy hogyan érek rá, illetve amikor nyugodtan tudok vele beszélni, és nem azon kattogok, hogy a 2 vállalkozásomnál most éppen mikor hova kell menni, hogy fogom megoldani, mellette hogyan jutok ki a telephelyre, de iskolába is be kellene menni hétvégén, leadni egy beadandót, közben utazzak le a könyvelőhöz, hogyan jutok el a 300km-re lévő barátom legénybúcsújára, ésatöbbi, ésatöbbi.

A facebook meg csak egy dolog, nem értem, miért arra alapoznak sokan. Az is lehet, hogy nem akar túl nyomulósnak tűnni, rádakaszkodni, stb. Ezer millió oka lehet.

2016. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#6al ertek egyet.
2016. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!