Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok errol? Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Akarhat komolyat?

Figyelt kérdés
Szoval Nemreg bekoltoztem egy nagyvaraosba, es itt van egy srac akivel mar regebben is kavartam egy buliban, de persze csak csok volt koztunk,de mivel tavol eltunk egymastol nem is eroltettuk a dolgokat komolyabbra. De most egy varosban lakunk, mostanaban elkezdtunk beszelgetni, most pl 3 napja folyamatosan beszelunk,es o ir mindigmkezdemenyez. Most videken van kb 2 het mulva jon vissza, es mar felajanlotta hogy korbevezet meg majd megihatnak vele egy kavet . Ez igy oke volt, de azota mar olyanrol is szo volt hogy majd megnezunk egyutt egy bizonyos filmet , meg hogy megyek majd vele bulizni valamint hogy majd fog nekem fozni ha ugy alakul. Amugy kulso szembol bekepzeltnek tunik es kicsit furanak, de velem most tok mas, kedves,erdeklodo,bobeszedu. Kivancsi vagyok,es varom az elso talalkat . Mit gondoltok errol? 19l,20f

2016. szept. 18. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden elkepzelheto es minden ellenkezoje is. Honnan a kukimbol lehetne ezt megmondania barkinek is??


Kezdjuk a legelejen: Isten megteremtette az embert, adott neki kotablakat, meg egyeb bunoket, amiket nem kellene cselekednie h a mennyek kapujaba kerulhessenek, es aldottak legyenek. Hat az ember meg egy olyan leny, aki szeret kiprobalni mindent, ami Isten szerint nem franko, azt is. :) es nagy ivben szarik bele h a pokol tuzen fog egni a lelke, meg arra is szrik h kislanyokat/kisfiukat atverjen annak erdekeben h egyesuljon testuk-lelkuk, de foleg a testuk. E tudas birtokaban majd magad is eldontheted a dolgokat, ha jol kiismered a masikat.

2016. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!