Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok arról, ha a lány hív el titeket randira?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én lány vagyok ugyan, de szerintem kétségbeesést sugároz. Ha tetszel valakinek úgyis elhív ha akar, ha meg neked tetszik de nem kölcsönös, akkor úgyis bukó.:) Értem én hogy emancipáció, de azért hagyjuk már meg a nemi szerepeket. A kapcsolatban ilyen szempontból a férfi legyen a domináns fél, aki megküzd a lányért, ha elhívod randira, és belemegy annyit érsz el vele, hogy semmit nem fog tenni a kapcsolatért
2016. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki :))) és díjaznám a lány nyíltságát, őszinteségét!!!
2016. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem a voltbarátnőm hívott el randizni, mert látta rajtam, hogy nem egy olyan srác vagyok aki megteszi a kezdő lépést, de utána rögtön átvettem a domináló szerepet, mert nem hagyott más választást. Szóval ha elhívod és utána te úgy intézed a dolgokat, hogy neki kelljen a továbbiakat intéznie teljesen helyén való a dolog.
2016. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én örülnék neki, mert nem szerepeket akarok játszani, hanem egy olyan emberi lényt keresek, akinek szintén van önálló személyisége, önálló gondolatai, és nem gátolja a saját boldogságát holmi szokások miatt.
2016. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
65%
Elmennék vele, de erőteljesen elgondolkoznék, hogy mi vihette arra a döntésre, hogy engem válasszon, csak úgy, ránézésre.
2016. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Érdeket sejtenék az ügy mögött. "Cserébe" tuti valamire meg leszek kérve, amire minimum 3-4 délutánom rámegy, mire megcsinálom a delikvens csajnak. Köszönöm, de nem fogadnám el a meghívást.
2016. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Örülnék neki,de erre esély 0,maximum álom.

25/F

2016. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel általában társat keresek, ezért egy nagy piros pont, ha azt látom a másikon, hogy van annyira érett, hogy tudjon tenni azért, ha szeretne valamit. Ettől még persze lehet, hogy nem szimpatikus annyira, hogy igent mondjak, de simán lehet olyan, hogy annyira nem jött be ránézésre, hogy én odamenjek és kezdeményezzek (pl. mert épp másban gondolkodtam), de azzal, hogy kezdeményez, azt mondtam, hogy miért is ne nézzük meg a dolgot - tehát kapott egy esélyt annak a bizonyításra, hogy ő a nekem való nő, amit enélkül nem kapott volna meg.


Az egyik volt barátnőmmel is így jöttünk anno össze, egy társasági eseményen találkoztunk, de nem volt teljesen az esetem + egy másik lány (aki épp nem volt ott) meg eléggé az volt, szóval magamtól eszembe se jutott volna odamennem hozzá. Viszont neki meg megtetszettem, odajött hozzám, kezdeményezett, és az esemény végére a beszélgetésünk meggyőzött arról, hogy inkább vele próbáljak ismerkedni, és ne a másik lánnyal.

2016. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen egyszer. Ráadásul okos, szép lány volt, minden hátsó szándék nélkül. Össze is jöttünk, de sajnos nem tartott sokáig.
2016. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan lány vagyok, de nem hinném, hogy ezzel különösebben gond lenne. Mostani páromat is én hívtam el, és nagyon örült neki. Az sem igaz, hogy ezek után hátra dőlt volna, és várta a sült galambot a szájába. Az elhívás tényleg csal egy kezdeményezés, hogy a két fél megismerje egymást, nem pedig megalázkodás, leereszkedés.

Mi azóta együtt is vagyunk, ennek több, mint 8 hónapja. Mindketten teszünk a kapcsolatunkért. Ő is igyekszik a kedvemben járni, én is az övében. Bár én alapvetően elég határozott, céltudatos nő vagyok, korábban is gyakran hívtam el az aktuális srácot, aki tetszett ismerkedni. Nem igazán emlékszem olyan esetre, mikor ezt negatívan reagálták volna le. Egyikük sem gondolta, hogy könnyen kapható vagyok, mivel nincs is így, viszont nem fogok a fenekemen ücsörögni, hogy végre történjen valami, hanem teszek érte.

2016. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!