Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok férfiak?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nemrég,1 28 éves férfival beszélgetni,össze ismerkedtünk,nagyon jókat tudunk beszélgetni és ott van a helyzet,h már találkozni is szeretnénk egymással.A gond,h én 19 éves vagyok és nem tudom,h ő tényleg annyira,szeretne még jobban megismerni v csak időtöltésnek szán.Szóval a kérdésem,h akik vannak itt ilyen korosztályú férfiak,ti ha ennyi idős lánnyal ismerkedtek,mit akartok v mit gondoltok.Vagy,hogy baj-e a korkülönbség nektek?Köszönöm előre is:)

2016. júl. 28. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy lennék vele, hogy majd kialakul.
2016. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ha nem jönne össze, keress meg;)
2016. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
A legfiatalabb 21 éves volt. De innen már beszéltem 19-20 éves meglepően érett gondolkodású nőkkel is. 28/F
2016. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele,és ha tali után valami nem tetszik akkor még kilphetsz!Nem minden pasi nem normális- perverz,itt vagy egyéb oldalon!
2016. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem,mert ő jól néz ki külsőre is,mivel aktívan sportol és az esze is a helyén, így azt gondoltam,h mivel én csak átlagos vagyok,cuki így ő nem venne komolyan.
2016. júl. 28. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Jól néz ki az a lényeg.
2016. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Számít a külső is(nem hazudok),de inkább nekem az a fontos h azért tetszedjek neki,amilyen vagyok így félek,h mivel sokszor még szeretek gyerekesen viselkedni v hülyéskedni,így nem venne komolyan.

Vagy ti inkább az olyan nőket szeretitek,aki mindig komoly?

2016. júl. 28. 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy rinyálós kis 19-éves kislány vagy. Ha ezt hozod elő magadból és rinyálsz akkor úgy is fog kezelni.

Ha tényleg azt mondta, hogy szeretne jobban megismerni és találkozni szeretne veled akkor adj neki egy lehetőséget, és nem kell azonnal szerelembe esni te kis 19-éves, arra ráérsz akkor mikor majd kezd elmélyülni köztetek a kapcsolat.

Szerintem a korkülönbség itt semmit nem jelent, nem jelenti azt, hogy ne passzolhatnátok össze.

Ha számodra nagy gond a kora akkor inkább mond el neki minél hamarabb, mielőtt még nem lesz belőle egy hazug kis gyerekes játék és ne foglalkozz többet 28 évesekkel, ha nem tudod, még nem tanultad meg, még képtelen vagy fiatal felnőttként kényelmesen érezni magad a helyzetben.

2016. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen,ahogy vissza olvastam magam,mintha 1 hisztisp*csa írt volna.

Egy szóval sem említettem,h szerelembe akarok esni v már abban vagyok.

Ha láttad akkor azt kérdeztem,h nektek baj-e a korkülönbség? mert engem nem zavar.De mivel első eset,h érettebb pasival ismerkedek,egy kicsit beparáztam,csak ennyi.Játszadozni meg nem szeretnék vele!

Kedves utolsó viszont a válaszod értékelem köszönöm.

2016. júl. 28. 12:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Én is 28 vagyok és pont pár napja kezdtem el beszélgetni egy 19 évessel... Nagyon más világ és nem tudnék vele kapcsolatot elképzelni.


De aztán az is lehet, hogy 3-4 év múlva sem lenne jobb a helyzet, szóval valszeg embere is válogatja.

2016. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!