Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok férfiak?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nemrég,1 28 éves férfival beszélgetni,össze ismerkedtünk,nagyon jókat tudunk beszélgetni és ott van a helyzet,h már találkozni is szeretnénk egymással.A gond,h én 19 éves vagyok és nem tudom,h ő tényleg annyira,szeretne még jobban megismerni v csak időtöltésnek szán.Szóval a kérdésem,h akik vannak itt ilyen korosztályú férfiak,ti ha ennyi idős lánnyal ismerkedtek,mit akartok v mit gondoltok.Vagy,hogy baj-e a korkülönbség nektek?Köszönöm előre is:)

2016. júl. 28. 11:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó te eltudnád mondani,nekem miért így érzel hátha úgymond tanulok belőle:)
2016. júl. 28. 12:53
 12/14 anonim ***** válasza:

11: Igazából nem igazán tudom megfogalmazni. Borzasztóan gyerekes (én is az vagyok egyébként, de nem ennyire), elvarázsolt, látszik hogy még sok mindennel nincs tisztában az életben.


Amikor beszélgetünk akkor furán érzem magam. Jobb szót nem is tudok rá mondani, mint hogy cringe.


Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy beszélgettem én már 1-2 évvel ezelőtt olyan 18 éves lánnyal, aki érettebben gondolkodott még nálam is és na őt simán el tudtam volna képzelni magam mellett.

2016. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Légyszíves akkor,leírnád nekem pl: h neked mi volt irritáló,miért gyerekes v hogy beszélt veled,ha tudnál segíteni.Ha tudsz írj privátba,köszi.
2016. júl. 28. 13:00
 14/14 anonim ***** válasza:

Számomra nem baj a korkülönbség(ha betöltötte a 18-at.) Csak egy mérőszám, hogy szülinapot ünnepeljünk. Inkább azt nézem, hogy megvan-e az érdeklődés egymás iránt oda - vissza.

29f

2016. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!