Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után döntsünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után döntsünk?

Figyelt kérdés
Mennyi az a mennyiség ami után eltudjátok dönteni hogy többet akartok, vagy elég volt ennyi?

2016. szept. 18. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezt az első randin már tudom. Vagyis vagy megvan bennem a "bizsergés", vagy pedig nincs. Ha nincs, akkor én nem randizom többet az illetővel. Persze ha megvan, akkor sincs garancia a tartó kapcsolatra, de az azt jelenti, hogy mindenképpen szeretném közelebbről megismerni...
2016. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hali! Én akár az első után is képes vagyok eldönteni hogy mit akarok..

Azért ha tetszik az amit látsz belőle, ha még ismeretlenül és képes megfogni valamivel, vagy jól érzed magad vele, akkor értelemszerűen folytatni is szeretnéd vele, és többet akarsz.. Szerintem! :)

2016. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első! :) Nem láttam hogy valaki már leírta azt amit én is gondolok.. Bocsi!:)
2016. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok randi kell hozzá általában, de nem is vagyok már 20 éves. Viszont ha egyszer azt mondtam, hogy OK, akkor utána 110 százalékot beleteszek egy kapcsolatba, és összeköltözés minden jöhet. A mostani párommal volt vagy 8-10 randink, mire azt mondtam, hogy OK, én is akarom őt.
2016. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor szoktam következő randit javasolni, hogy ha az addigiak alapján el tudom képzelni, hogy ezzel a nővel idővel és mélyebb ismeretséggel kialakuljon valami.

És ezt addig folytatom, amíg azt látom, hogy haladunk is ebbe az irányba.

2016. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Habdihabu Daril válasza:

Ha már kezd hányingered lenni akkor tudod hogy elég...

Én már sokszor többet akartam de mindig róka lett vége.

2016. szept. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!