Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki nagyon kedves velem. Udvarias bókol, kedves, dícséri az alakom, szexisnek talál, de nem bunkón hanem kedvesen teszi. Idősebb Nálam 10évvel, és nős, gyerekei vannak. Kicsit mackós, de ez nem gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy megtetszett, mivel nincs kapcsolatom, ezért mondtam, hogy lehetne köztünk valami. Ezutánközölte, hogy nős, és megint más az amit tenne velem ha egyedülálló lenne, és megint más így kapcsolatban élve mit tesz. Nem csalja meg a feleségét, pedig mivel Kiderült van közös ismerősünk,nem felhőtlen a házas életük. Nem tudom eldönteni, hogy ilyen barátságos, kedves az alaptermészete, és ilyen mindenkivel, vagy csak Ennyire papucsférj.
2016. aug. 1. 11:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol cuncimokus? Eppen tegnap irtad ki azt a kerdest, hogy egy nos pasira buksz, akinek harpia a felesege. Es meg tobb tucat hasonlo kerdest keringetsz itt. Elakadt nalad a lemez, szerintem surgosen keress fel egy szakembert. Buta vagy, dogunalmas es valoszinuleg egy kover no, aki nem kell a ferfiaknak. De meg az is meglehet, hogy egy unatkozo kis gyoker ferfi vagy. Az az egy biztos, hogy mentalisan zavart vagy.
2017. jún. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Én írtam ki, hogy nős pasira bukok? Tegnap? Mond el hogy hol tettem fel ilyen kérdést? Nincs Neked üldözési mániád? Aki Nekem tetszett, az nagyon új barátnővel van. A gondom az, hogy Én is lehetnék az a nő.
2017. jún. 2. 19:11
 43/43 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem veszed eszre, hogy mennyire faraszto vagy!
2017. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!