Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki nagyon kedves velem. Udvarias bókol, kedves, dícséri az alakom, szexisnek talál, de nem bunkón hanem kedvesen teszi. Idősebb Nálam 10évvel, és nős, gyerekei vannak. Kicsit mackós, de ez nem gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy megtetszett, mivel nincs kapcsolatom, ezért mondtam, hogy lehetne köztünk valami. Ezutánközölte, hogy nős, és megint más az amit tenne velem ha egyedülálló lenne, és megint más így kapcsolatban élve mit tesz. Nem csalja meg a feleségét, pedig mivel Kiderült van közös ismerősünk,nem felhőtlen a házas életük. Nem tudom eldönteni, hogy ilyen barátságos, kedves az alaptermészete, és ilyen mindenkivel, vagy csak Ennyire papucsférj.
2016. aug. 1. 11:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Ez a férfi ha nem akar, akkor nem fog veled szexelni. Nem értem mit csodálkozol ezen, vannak ilyen emberek akik a saját lelkiismeretük miatt nem tudnak csalni, még akkor sem ha rossz a kapcsolatuk. Többek közt én is ilyen vagyok.
2016. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
5%

Gusztustalan vagy! En is csak azt tudom kivanni,hogy egyszer ha ferjhez mesz es lesz 2gyermeked,akik miatt mar nem ugy fog kinezni az alakod,hiaba is tepersz erte...jojjon egy toled fiatalabb no aki buszke a kinezetere (hozzateszem gyerek nelkul nem nehez) csabitsa el a ferjed es tapasztald meg milyen erzes amikor valaki el akarja hoditani azt a ferfit akit szeretsz,akivel az eleted tervezted,akit annyira szeretsz,h gyermeket szulsz neki... Es talan 2gyerek mellett a te hazassagod sem lesz majd tokeletesen felhotlen,ezert lesznek vitaitok! Mert mondjuk nap vegere lefaraszt a ket gyerek es orulsz neki ha meg eppen a zuhany ala beesel,megmosod a fogad es vegre vizszintesbe helyezed magad! Vagy ha nem akarok hasonloan bunko lenni,nem ezt kivanom,hanem azt,hogy terj eszhez es vedd eszre 30eves felnott fejjel,hogy ez nem igy megy! Ezt nem teheted meg!!!!! Nem rombolhatsz szet egy csaladot csak azert,mert te komolyan is el tudnad kepzelni vele es ki vagy ehezve a jo szexre... Es ha sikerul elcsabitanod es komolyra fordul a dolog? Mibol gondolod,hogy ha neked ment a csabitas masnak nem fog? Aki mondjuk meg toled is szebb es csinosabb lesz! Vagy jobban foz,esetleg jobb az agyba...?! 30eves letedre eleg gyerekes a gondolkodasod!

En is hazas vagyok,vagy egy gyonyoru gyerekunk! Hiaba,mar nem olyan a testem,pedig teszek erte! Folyamatosan edzek,odafigyelek az etkezesre,es meg a mellem is megmuttettem,implantatumot tetettem be,hogy az is ugy alljon mint azelott! Es erdekes,megsem olyan a testem! Hiaba edzek,a csontjaim amik at rendezodtek a terhesseg alatt,mar nem fognak vissza menni! Oldalt kapaszkodom van es hiaba probalok tenni ellene,nem tudok,mert ugy helyezkedtek a csontjaim,h a kisbabanknak legyen bent helye! Most a masodik babankat varom es tudom,hogy ezutan aztan meg annyira se lesz szep a testem! Es johet barmilyen no,aki meg soha nem szult,ezerszer jobban fog kinezni a teste,mert o nem ment keresztul ilyen hatalmas valtozason! Hiaba van mucicim amik mellesleg eleg jok lettek,az ove akkor is eredeti lesz es szep feszes! Es kepzeld,neha ugy lefaraszt a picurom az egesz napos hisztijevel,hogy estere orulok,ha gyorsan rendelek valami kajat,mert mar egy kenyeret sincs energiam megkenni es beallok a zuhany ala! Ugyanis egy gyerek 24oras muszak! Nem ugy mukodik,h amikor kedvem es idom van ra,akkor jatszom vele... Ja es nem mellesleg,ha az en ferjem kacsintgatna egy ilyen no utan mint te,ez elobb utobb ugy is kiderulne es en a feleseg helyebe tuti rendeznem a sorsod egy veletlen balesettel! Ha a no van annyira vehemens mint en,o is ezt fogja tenni. 😉 Azt azert meg tudd,h egy szereto felesegtol,akitol elveszik a ferjet es a gyerekei apjat,magyarul a gyerekeit megfogsztjak a boldogsagtol es a teljes elettol,veszelyes tud lenni es attol soha nincs rosszabb...! 😉

2016. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Ha sikerülne összejönni Vele(nem elcsábítani a feleségétől) hát Én vigyáznék a Férjemre az biztos. Nekem tetszenek az ilyen sportosabb mackók mint Ő, de sok nő a mai világba felszínes, és nem az ilyen pasi az ideáljuk. Különben meg a felesége akar(t) elválni, valami másikért. Legalábbis így hallottam. Én meg tudnám becsülni. Igaz nem látszik rajtuk, hogy gondjaik lennének, de ki tudja lehet a látszatot tartják fennt.
2016. aug. 2. 07:44
 24/43 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, honnan az a téves felfogás, hogy a házasságok azért romlanak el - ha elromlanak - mert a feleség testét a szülés megváltoztatja, és aztán nem olyan a szex már... ez egy hülyeség.


Ha azért rossz a házasságuk, mert a feleség kifelé kacsintgatna, akkor duplán becsülendő az embered, hogy mégis fent akarja tartani - ezzel persze az esélyeid csökkennek.


Az, hogy kedves az emberekkel, meg nem jelent többet, mint, hogy egy normális, nyitott ember.

2016. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
18%

Senki nem mondott olyat,hogy a szules rontja el a hazassagokat es ez miatt romlik meg a szex!!!

Olvasd el figyelmesebben! Az alakot nyilvan megvaltoztatja,de nem ettol nem lesz lesz....a kerdezonek teljesen gyerekes a meglatasa,hogy o csinosabb! 2gyerek utan megneznem ot is,hogy nez ki,mert meg en sem vagyok olyan mint szules elott,pedig nem keveset teszek erte!

A masik,nem a szules rontja el a szexet,itt is valamit nagyon felre ertettel... Talan nekem osszessegeben nagyobb igenyem van a szexre mint a ferjemnek,megis nem kevesszer fordul elo,mint pl tegnap is,hogy hajnal 1kor vegre beesek az agyamba,mert mire sikerult lefektetnem a gyereket,eszek,furdok,rendet rakok utana,elmosogatok,felmosok,eltelik az ido es mondjuk nem fogom felebreszteni a ferjem,aki 5kor kel,hogy na akkor szexeljunk,mert en most erek ra! 2gyerekkel plane nehezebb osszeegyeztetni! Persze vannak akiknel a ferj is ugy dolgozik,hogy delutan hazaer,es ott az egesz este elottuk,de ez nem mindenkinel van igy,ezert konnyen megronthatja a szexualis eletuket. Ismetlem,nem a szules,hanem az azzal jaro tennivalok es a faradtsag!!! Ami persze idovel megszunik,minel nagyobbak lesznek a gyerekek,de az elejen nagyon nehez lehet! Pl az en ferjem kint van svajcba! Hiaba is szeretnek heti 4-5alaklommal szexelni nem tudunk,mert nincs itthon! Igy mar most romlik a szexualis eletunk es erzem magamon,hogy feszultebb vagyok. Vannak vitaink is,de ha jonne egy ilyen kis nocske aki el akarja venni a ferjem es a gyerekeim apjat csak mert hallotta,hogy most nem 100as a hazassagunk es mert o ugy erzi komolyabb is lehetne koztunk,en elve beleznem ki a csajt,ebben biztos vagyok!

2016. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
A mai világban szeretkezni valakivel aki nem a párod szinte semmit nem jelent. Mindenki csal mindenkit, és mikor elmondom névtelenül mit szeretnék Nekem esik mindenki. Nem vagyok ribizli sem qrva, csak tetszik egy férfi akilehet, hogy rossz párkapcsolatban él. Mivel régen szeretkeztem ezért sajnos rosszul kezdtem a kérdést. Egyébként van házas pasi aki bárhol bármikor, de nem akarom. Arra gondoltam az lesz a legnagyobb gond a válaszolóknak, hogy 10 év a korkülönbség.
2016. aug. 2. 19:42
 27/43 anonim ***** válasza:
Szamodra semmit nem jelent kerdezo. En bizom benne,hogy sok olyan ember van meg akinek nem ilyen elkorcsosult a gondolkodasa mint a tied.
2016. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Neked lehet nem jelent semmit, de szerencsére vannak még gerinces emberek, akik tudják miről szól egy párkapcsolat/házasság! Alapvető dolog a hűség! Biztosan van olyan FÜGGETLEN férfi, aki van olyan normális és kedves, mint a te kiszemelted, onnan keresgélj és ne egy házasságba rondíts bele. Tökéletes házasság nincsen, gondok mindenhol vannak, összeveszések, viták, mosolyszünetek, de ez egyáltalán nem jogosít fel arra, hogy rámássz egy foglalt férfire! Ennyi alapján meg nem lehet kijelenteni, hogy nem jó a házasságuk. Valamiert mégis csak együtt vannak és ezt kell szem elott tartani.
2016. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
73%
Szeretkezni aki nem a parod az nem nagy dolog a mai vilagban?! Sajnos tenyleg nem,bar en ezt is gusztustalannak tartom! Erzelmek nelkul osszefekudni valakivel csak azert,hogy kielegulj (mar ha egyaltalan ki tud elegiteni) szerintem eleg gaz! En a ferjem elott is csak azzal fekudtem le,aki a parom volt! De ha csak azt vesszuk alapul,hogy egye fene nem nagy dolog a mai vilagban osszefekudni valakivel aki nem a parod,az odaig oke! De neki FELESEGE VAN ES GYEREKEI!!!!!!!! Ezt fogd mar fel az eszetlen fejeddel!!! Lehet egy nagy kalap szar a hazassaguk,te ezt akkor sem teheted meg! Ha nem is a feleseg miatt,hanem a gyerekek miatt!!!!!!! Gondolkozz mar,ha a te apad tomott volna mas not csak azert,mert epp mosolyszunet van,vagy esetleg valsagban volt a hazassaguk,te ezt h elted volna meg? Az a ferfi aki a te apukad,akire felnezel,akitol tanulsz es tisztelsz mas nohoz megy,mert a kis cafka ra van allva es egy gyenge pillanataban erolteti,h dugja meg,mert szerencsetlen 30evesen akkora nyomorek,hogy az helyett,hogy egy egyedulallo ferfival ismerkedne es tervezne a jovot,olyan ferfit akar elcsabitani,akinek csaladja van! Csak mert az o hazassaguk ugy is valsagban,te pedig amugy is regen elegultel ki! Szerencsetlen egy no lehetsz 30evesen ennyi esszel es ekkora felfogassal! Nameg ekkora erzeketlenseggel!!! Ha nem is a felesegre figyelsz,legalabb a gyerekek erzeseit tartsd TISZTELETBEN!!! Es meg ha udvarolgat is neked,legyen benned annyi tartas no letedre,hogy nemet mondasz!!!
2016. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
54%
Hiába magyarázol neki, csak magadat dühíted fel, felesleges. Nem érti, de reméljük hogy majd egyszer megérti.
2016. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!