Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam? Tapasztalatlan ő még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam? Tapasztalatlan ő még ehhez? 25l

Figyelt kérdés
Tetszem egy srácnak, aki 18 éves. Nem annyinak néz ki, utólag derült ki. Nem nehéz kiszúrni, ha az ember tetszik valakinek. Ő meg elég nyilvánvalóvá tette a beszélgetésünknél (csakhogy ez netes beszélgetés volt, élőben más). Viszont ettől függetlenül nincs semmi, pedig úgy tűnt, hogy majd esetleg összebarátkozunk, minden erre utalt. Hiába jövök be neki, nem csinál semmit. Személyesen megakadt ez a dolog, képtelen volt kommunikálni velem a legutóbbi összefutásunk alkalmával. Mintha félne, vagy nem is tudom. Míg csak nézegettük egymást, nem hittem, hogy majd ez lesz. Gyerek még ugye? Nincs semmi értelme? Ez csak tetszés a részéről?
2016. jan. 4. 19:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha ráírok valakire, azért teszem, hogy első körben megismerjem, közben kinyílvánítom, hogy szimpatikus számomra. Most is ennyi történt. Ő vitte a dolgot melegebb vizekre. Ami meg is lepett, hogy hirtelen mi ütött belé, persze pozitív értelemben. Kétlem, hogy nem tetszenék neki, mint nő. Egyszerűen túl fiatal még szerintem...
2016. jan. 5. 09:16
 12/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Te érzed, én nem látok bele, de akkor mi a gond? Lehet, hogy tényleg csak fél és nem tudja hogy kell csajozni, van ilyen.
2016. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Azért mérget nem vennék rá. Sajnos. :/
2016. jan. 5. 13:51
 14/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igazából azt én nem tudom, hogy ő mit akar. Nyílván ő tudja csak. Van olyan, hogy nem érett meg rá és nem látja benned a nőt. Szerintm kérdezz rá, hogy mi lenne, ha járnátok, mert neked szimpatikus és több időt szeretnél vele tölteni, jobban megismerni.
2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!