Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok ha par randi utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ha par randi utan kiderulnek ehhez kapcsolodo dolgok a fiurol az mennyiben befolyasol titeket?

Figyelt kérdés
De mindenkeppen meg szex elott! Hogy mondjuk aranylag fiatalon mar van sajat ingatlana, esetleg tobb! ( most masodlagos az, hogy csalad vette neki, vagy onerobol, az en esetem amugy onero, pici szuloi 30% segitseggel) es, mondjuk el hal a ferfi a nagy hazakert, mar mar villakert! Jelent ez valami pozitiv dolgot ( feszekrako tipusu ferfi, hisz ingatlanra kolt es nem ingosagokra) vagy abszolut nem? En szemely szerint nagy haz parti vagyok, de mive egyedulallo, igy folosleges es inkabb pest brelvarosi lakaom van, amit ha akarok barmikor kiadhatok jo penzert! Nagyon szeretnek egy nagy hazat ( zold, passziv hazat) uszomdencevel, szaunaval, nagy kerrttel.... De meg egyedulallo vagyok total folosleges! Viszont epitetni fogom, nem keszen venni. Lanyok titket zavarna ha a partok letisztult keppel rendelkezne arrol, hogy pontosan milyen hazat szeretne, es pestiek leven, nem pesten lenne, mert ott mondjuk az elkepzelt haz a telek miatt lenne vagy 100 millio, meg videken kozel pesthez, meglenne a felebol!

#szex #házasság #kapcsolat #fészek #Passzivhaz #uszomedence
2015. okt. 24. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
jaj már kis csaj, már most tudod h szétfogod tenni a lábad neki, van pénze bőven
2015. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Golddigger celpont
2015. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti összjösz vele. Vagy ha van 99 éves, rokkant é haldokló nagypapa akkor vele a teljes örökségért.
2015. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ha nekem második-harmadik randin egy fiú ilyen dumákat kezd mondani, én kb. otthagyom a francba.

szex előtt???:-):-)

meg akarod venni a szexet a ház-terveiddel?

2015. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Összetett kérdés. Azt, hogy lefekszem, vagy sem egy pasival, egyáltalán nem befolyásolja, hogy van-e háza, és mekkora, meg hogy milyenről álmodozik. Szóval nekem tök mindegy, hogy szex előtt, vagy szex után derülnek ki ezek a dolgok.

A nagy házról, meg nagy villáról meg azt gondolom, hogy nagyon szépek, nagyon mutatósak, nagyon jó lehet bennük élni, de azért nem árt figyelembe venni olyan dolgokat, hogy ki fogja karbantartani, üzemeltetni, és takarítani, és főként miből. Mert ha nekem kéne kertet ápolni, vagy takarítani, meg az én fizetésemből kéne a villa fűtését állni, akkor inkább megelégszem egy 70m2-es családi házzal is. Meg persze nagyon romantikus, hogy nem Budapesten van, én se szeretem túlzottan ezt a büdös várost, de ha reggelente másfél órát kell autókázni a munkahelyemre, vagy kettőt tömegben állva buszozni, akkor inkább kihagynám ezt az élvezetet. (Az meg itt egy oldallánc csak, hogy pont az ilyen idealisták miatt büdös a Jászberényi, meg a Budakeszi út, akik kimenekülnek a bűzből az agglomerációba, majd családonként két kocsival szennyezik naponta kétszer a várost is, az agglomerációt is. Lassan pont olyan élhetetlen lesz a Zsámbék, mint Angyalföld)


Na, szóval, engem nem vesz le senki a lábamról azzal, hogy mekkora villát, vagy mekkora zöld házat tud megvenni, nekem azért az fontosabb, hogy abban a villában milyen életre lenne lehetőségünk.

2015. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
Ha már így el vagy eresztve anyagilag, akkor vegyél már ékezeteket is...
2015. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-os az eset rolam szol a poszt irojarol. Irtm, hogy passziv haz lesz (mert lesz, csak kerdes mikor) ami kb onmagat tartja fenn, de ha nem, akkor is ugy gondolkodom, hogy a legszukosebb honapomban is minden koltseget (haznak es az eletnek) ki tudjam termelni. A munkaba jarasrol annyit, hogy meg alkalmazotkent dolgozom, de mar latom, hogy a ceg ahol vagyok, mar lassan hatraltat, szoval lassan onallositom magam, es otthon vegezheto allasom lesz. A leendomnek meg (persze, ha komoly a kapcsolat es mondjuk mar van babank) nem fog kelleni dolgozni jarni, ha nem akar. Inkabb segitek neki elinditani egy kis vallalkozast, vagy hogy azt csinaljon, amit mindg is szeretett volna ha batikolni, akkor batikolni, ha bolcsiben dolgozni, akkor ott. A kerdest azett tettem fel, mert el akarom azt kerulni, hogy valaki emiatt tegye szet nekem a labam, viszont ha belelkesulok akkor a terveimrol szeretek beszelni es ezt is biztos megemlitenem.
2015. okt. 24. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyű kideríteni hogy téged önmagadban is eléggé megszeretne, vagy a pénzed segíti hozzá... De kideríthető. Ne ezzel kezdd, figyeld hogy néz rád, akarja-e állni a részét a randikon, ilyesmi. Én a helyedben mindent elkövetnék hogy nehogy egy pénzéhes mellett kössek ki, mert hosszútávon ártana a kapcsolatnak.
2015. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!