Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehhez? :/

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit még csak facebookon láttam néhány kozos ismerősünk által és nagyon tetszik nekem. Ő 18 éves én pedig 17. Mivel egy másik településen lakik nem tudok vele csak úgy találkozni viszont meg szeretném ismerni, tudom nem a facebook a legjobb megoldás főleg egy érettebb lánynál de más választásom nincs. Az éjszaka arra gondoltam, hogy írok neki, egy tomor egyszerű szoveget mivel az egyenességet szeretem mára viszont átgondoltam, hogy talán nem a legjobb ötlet mert ő csak idősebb nálam egy évvel és nem is vagyok az a nagydumás menő valaki és suli időbe minden nap találkozok az ismerőseivel így nem esne jól ha rajtam nevetne mindenki. Lányok ti, hogy viszonyulnátok egy ilyen kezdeményezéshez ezek alapján egy fiatalabb fiú részéről, egy ilyen szöveggel? Ha gáz akkor inkább hagyom, de még ezt meg szeretném tudni mert úgy gondolom ér annyit a lány.

Arra gondoltam azt írom, hogy: Szia! Bocsi, hogy ismeretlenül írok de nagyon szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megismerni ha lehetséges. Ez mennyire jó vagy rossz szoveg? Ha szerintetek érdemes bepróbálkozzak akkor kijavítanátok vagy adnátok tippeket? Bocsi a regényért de ezt muszáj volt megkérdezzem... Előre is köszönöm!



2015. aug. 17. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le neki hogy: na még egy gyerek aki fel akar szedni
2015. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös ismerősünk vagy valami közös esemény, amin részt vettünk, akkor nem nagyon díjaznám, Akár valami kamu is lehet.
2015. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gáznak nem gáz, ha nem is kölcsönös se fog belőle nagy ügyet csinálni és lejáratni

ha ennyire tetszik, egy próbát megér

viszont ne ezt írd, ne kérj bocsánatot amiért ráírtál

a többi oké, ha kiegészíted kicsit, ez még nagyon sablonos

ilyeneket én is szoktam kapni

és ha visszaír, akkor tudj vele miről beszélni, az olyan rossz mikor valaki ír, hogy szeretne megismerni és utána meg azt várja, hogy én tartsam fent az egész beszélgetést

2015. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beleírhatnàd a levèlbe, hogy azèrt facebookon ìrsz neki, mert máshol lakik ès nem tudtok csak ùgy összefutni. Amit leìrtál a bevezetőben. Ès az előttem szólònak igaza van, ne kèrj bocsánatot. Legyèl udvarias, de magabiztos. A korkülönbsèg az semmi.
2015. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!