Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok ehhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ehhez, örülnétek neki?

Figyelt kérdés
van egy lány akit nagyon megkedveltem de különböző okok miatt hónapok óta nem láttam csak írásban beszéltünk. arra gondoltam jó ötlet lenne ha egy barátnőjével leszerveznek egy találkozót de én mennék a barátnő helyett egy szál rózsával, szerintetek örülne vagy rosszul sülne el a dolog? régebben találkoztunk és kedvelt volt csók is ami azért ugye elég intim dolog , most nem tudom hogy még kedvel e de ebben reménykedem
2014. máj. 21. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem ne cseszd át!
2014. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben, de akkor mégis hogy hívjam el, valami különlegeset szeretnék nem pedig csak a sima:"lenne kedved találkozni" szöveget :/
2014. máj. 21. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Találkozz vele normálisan, ne keverd bele a barátnőjét is
2014. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az tökjó, ha kimutatod neki, h mennyire izgatottan várod, h láthasd!
2014. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondtam hogy ne hazudj neki mond meg neki az igazat mit is akarsz tőle "megakarlak dugni""
2014. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%
Tényleg ne keverj bele mást is. Add meg neki a lehetőséget hogy testileg/lelkileg felkészüljön egy randira. Ha meglepetést akarsz neki szerezni, akkor az inkább abból áljon hogy a randi alatt mit csináltok és hová mentek. De szerintem egy egyszerű: "Nagyon szeretnélek már látni, nem lenne kedved találkozni/randizni" is meg tudja hozni az elért hatást. De a rózsa jó ötlet, azt ne vesd el.
2014. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
micsoda? nekem nem ez a célom vele, csak azthiszem beleszerettem, nagyon szar nélküle, ez elég furcsa nekem is, hát akkor most nem tudom mit tehetnék, azt mondjátok hogy ez a meglepetés hülyeség, akkor csak simán elhivom írásban, vagy telefonon kéne, szerintetek?
2014. máj. 21. 08:51
 8/10 anonim ***** válasza:

miért mit érzel amikor a közeledben van a lány?

mit vált ki belőled ,hogy viselkedsz?

2014. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már rég óta nem láttam, eleinte bizonytalan voltam vele kapcsolatban mikor találkozgattunk, mondhatni ő szemelt ki magának, de idővel minél inkább megismertem annál jobban megtetszett és most nagyon rossz számomra, azt hiszem beleszerettem, nem éreztem ilyet igazán még senki iránt /21 éves vagyok/ és most már tudom mit akarok /elég önzön hangzik de ez a helyzet/ boldog szeretnék lenni és vele, nem tudom hogy most mi járhat a fejében velem kapcsolatban és épp ettől tartok hogy már nem kedvel talán, vagy hogy talál valaki mást, persze rülnék az örömének de én abba belehalnék ugyérzem most :(
2014. máj. 21. 08:57
 10/10 Andrea Henrietta ***** válasza:

Abból ahogy értem még az elején vagytok az egésznek. Nem azért beszélünk le, mert feltétlenül rosz ötlet, hanem egyszerűen a kapcsolatnak ebbe a stádiumában még elég rosszul is elsülhet egy meglepetés.

Csak hogy megértsd: Én ha a barátnőmmel találkozom, akkor elég egy copf, kopott farmer, melegítőfelső és semmi smink. De ha egy fiúval találkozom, pontosabban hogyha randira megyek, akkor oda szeretek kiöltözni esetleg egy szoknya, vagy valami csinos darab, stb. Mert olyenkor azt akarom elérni hogy az adott fiú még jobban belémhabarodjon, és hogy büszke legyen arra hogy milyen csinos lánynak udvarolhat.

Főleg ezért nem a legjobb ötlet amit mondtál. De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, kérdezd meg a legjobb barátnőjét, hogy szerinte a csaj hogy reagálna erre. Mert persze az is lehet hogy ő spéci örülne egy ilyen meglepinek. Ez NAGYON egyénfüggő.

2014. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!