Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Vázlat:

Van egy srác aki bejön nektek.

A srácnak is bejön a lány.


Viszont nem sokat beszéltetek, csak facen. Életbe csak 1x futottatok össze.


Mit szólnátok lányok, ha kapnátok postán 1 doboz Raffaelllót valami üzenettel.


És ahhoz hogy húsvét hétfőn lebiciklizik (a tudtotok nélkül (úgy hogy nem mondtátok el h hol laktok)) hozzátok, és reggel locsolás után lesmárolna?


Lány:15

én:16


ehhez viszonyítva jó ötletek?


2014. márc. 26. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Rafaello még oké, de amit utána írsz az már NAGYON sok(k) lenne.
2014. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne rohand le a lányt. Fordítva is elsülhet.
2014. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó és romantikus ötlet de a "smárolás" ne legyen a terv pontja,(jobban szeretem a csókolózás szót ) . Meglátod majd mit reagál a locsolásra, meg az fontos hogy tisztában legyen vele hogy tetszik neked és hogy többet szeretnél tőle. Aztán ha úgy érzed jöhet a csók is, csak ne erőltetsd azért mert előre eltervezted ;-)
2014. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A csókot szerintem se erőltesd,a többi nem rossz ötlet.Én legalábbis örülnék ezeknek a dolgoknak.
2014. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, nem azért megyek oda hogy csókolózzunk. Nem ez a fő cél, csak megemlítettem hogy tisztába legyetek vele :)
2014. márc. 26. 16:14
 6/9 A kérdező kommentje:

És igen, tudja hogy többet szeretnék :'D

amikor megismertem , első dolga az volt hogy ráírt a legjobb barátomra (közös ismerős) vallatási szándékból

2014. márc. 26. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
hú, így akkor tuti nagyon jó lesz ;) sok sikert, a Jóisten áldása rátok ;)
2014. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 26. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg először kéne párszor meetingelni, aztán meglepni.. te örülnél neki ha egy idegen beállítana?
2014. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!