Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-24 éves lányok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 éves lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Nem szoktam fb-n ismeretlen lányoknak írogatni,de pár napja a fb kirakta lehetséges ismerősnek a lányt,én meg megnézetem,és profilja alapján egy csinos,de normális lánynak tűnik.Találkozni sajnos "véletlenül" sem tudok vele,szóval a kapcsolatot csak úgy tudom felvenni vele ha írok neki,egy épeszű levelet.Először jelöljem be és utána írjak neki,vagy fordítva?Lányok ti mit szólnátok ehhez? 23/F

2015. okt. 16. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb írj neki,és nézd meg mit reagál,ha jót akkor kérdezd meg h bejelölheted-e
2015. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenképp irj,majd par beszélgetés után megjelolheted:)
2015. okt. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktualis-e még,de jelöld be!Aztan ha megkérdezi,hogy honnan ismeritek egymást akkor reakciód legyen az,hogy veletlen jelölted,mert elkattintottal valamut. A lényeg,hogy legyel jopofa és frappáns.Tartsd fent a beszelgetest és az erdeklődést..beválik :D aztan ha úgy alakul úgy is talalkoztok! Sok sikert!
2015. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérlek ne pontozzatok le, de minden ilyen próbálkozót elhajtottam, nekem ez az ismerkedési forma nem jön be.
2015. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! én 23 éves lány vagyok, nekem már volt, hogy ilyen módon próbálkoztak nálam. Azt tudnám tanácsolni, hogy először írj neki, aztán kérdezd meg a jelölést. Én egyből azzal indítanék a helyedben, hogy szeretnéd megismerni, akkor a reakciója is egyértelműbb lesz. Ha nekem azt írná a srác, hogy véletlenül bejelölt, akkor nem venném komolyan, sokkal tetszetősebb, ha megírja, hogy megtetszettem neki, szeretne megismerni ;) :)sok sikert! :)
2015. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!