Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem barátnőt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem barátnőt találni, ha zárkózott és tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Elég későn érő típus vagyok, és emiatt elég sok nehézséggel kell szembenéznem. Mivel. kb. 18-20 éves koromig egyáltalán nem érdekelt a csajozás, nem is nagyon voltak lány ismerőseim, mivel ilyen budai burokban éltem. Aztán amikor kirepültem és elkezdtem az egyetemet hirtelen rengeteg lány megtetszett, de sajnos szinte mindnek volt már kapcsolata addigra. Pár rövidebb kaland jött csak össze, úgyhogy még elég tapasztalatlan vagyok az ágyban. Külsőre egyébként sok lánynak tetszem, meg jóképűnek tartanak, csak nagyon zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, mert sok csalódás ért, volt akinek nem volt türelme hozzá, h kivárja h belejöjjek a szexbe, volt aki csak anyagilag akart lehúzni. 24 éves vagyok és még sosem volt rendes komoly párkapcsolatom, pedig szerettem volna, de nincs szerencsém ilyen téren.

2015. dec. 5. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jóképű vagy, akkor csak meg kell szólítanod a lányokat, onnantól tapadni fognak rád.
2015. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez azért nem így megy. A lányismerőseim 80%-ának eleve barátja van.
2015. dec. 5. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Itt vagyok én, másik oldalon, csak nőként, ugyanolyan tapasztalatlanul.

Ugyanúgy félek attól, hogy majd nem találok hozzám illő férfit, mert tudom, hogy kevés tapasztalatom van, és ez tudattalanul is befolyásolja az egész viselkedésem. (És nem, nem igaz, hogy ezt minden férfi értékeli !)

Szóval vannak ilyen lányok is, akiknek ugyanúgy szüksége van a biztatásra, kevés tapasztalattal. Vagy csak szimplán romantikus alkatúak, akik csak párkapcsolatban tudják elképzelni a szexet.

Úgyhogy ne aggódj.

Amúgy nincs azzal gond, ha zárkózott vagy, ez egy férfinak jól is tud állni. Csak ne társuljon hozzá egy olyan gondolkodás, hogy "vajon így is elég jó vagyok neki?". Így is elég jó vagy. Pont.

2015. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aza lényeg ne nyomulj vagy ilyesmi! Jó lesz az!
2015. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak egy példa egyébként, hogy hogy lehet elcseszni.

Ismerkedtem egy nálam jóval idősebb sráccal (30-as). Bejött, ahogy kinézett, tetszett a viselkedése is.

Aztán ahogy elkezdtem megismerni, jöttek elő a bizonytalanságából adódó hülyeségek. (Nem volt még barátnője.)

Megsértődött, ha nem írtam neki vissza rögtön, kb ilyen elásom magam üzemmódba váltott, ha közbe jött valami, és nem találkoztunk napokig, volt hogy hetekig (!) nem írt. Rengetegszer tett magára becsmérlő megjegyzést, amikor elbizonytalanodtam, hogy ezek után akarok-e tőle valamit, akkor azt hozta fel okként, hogy biztos ő nem elég jó nekem...

Szépen lassan elásta magát így nálam. És sajnos ez így egy neverending story, mert csak azt erősítettem meg benne, hogy senki nem elég türelmes, hogy kivárja, míg megnyílik és hibázik párat, és ha megmutatja a gyengeségeit, a bizonytalanságait, akkor bizony elássa magát másoknál. Így csak még zárkózottabb lesz... ugyanakkor ez tény és való. Nehéz valakivel szemben fenntartani a vonzódást, aki ennyire állandóan a negatív oldalait mutatja.

2015. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az en parom is hasonlo volt,19 eves volt(addig egy lannyal csokolozott) ,en pedig 17. En figyeltem fel ra,probaltam kozeledni hozza,szinte semmi esellyel. Kocka volt (mai napig is az,de mar annyira nem veszes,mint mikor negy-ot orat ultem mellette,amig o jatszott :D ). Halistennek voltak kozos ismeroseink,ezaltal valahogy ravettek,hogy jojjon el velunk bulizni,es hat....ez volt hat eve es ket honapja,azota boldogan elunk nagyjabol :D Nem hiszem hogy egy normalis lanynak gondot okozna a szexualis tapasztalat,mi fel evet vartunk vele,es nem volt semmi gond,bar mondjuk,ebben kozrejatszik az is,hogy mindketten eloszor voltunk egyutt valakivel,igy nem volt viszonyitasi alapunk. Nem gondolnam,hogy hatrannyal indulnal amiatt,hogy zarkozott vagy,mindenkivel meg kell talalni a kozos hangot,es igy a tobbivel sem lesz problema :) Sok sikert,hogy talalj egy ilyen lanyt! :)
2015. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagy mázlista a barátod. Bárcsak én is találnék egy ilyen lányt,de erre mikroszkópikusan kicsi az esély.
2015. dec. 5. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy a megoldás fele vezető válaszra (5) nem reagáltál, inkább a 6-os csodájában bízol. tegyél valamit magadért. gyakorolj.
2015. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszban nem ismertem magamra, én sosem mondtam senkinek iylet, h nem érzem magam elég jónak hozzá. Nem vagyok sértődős típus, és nem szoktam magamra becsmérlő megjegyzéseket tenni. Egyszerűen csak tisztában vagyok vele, h tapasztalatlan vagyok, de ezt így nem szoktam mondani másoknak.
2015. dec. 5. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem számít, ha egy lánynak barátja van, feltéve, hogy jobban nézel ki, mint a barátja.
2015. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!