Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Aki zárkózott, mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki zárkózott, mitől nyílik meg?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de fogalmam sincs mit gondol rólam, mert magától nem tesz lépéseket, de nem is közömbös, vagy lekezelő felém. Betámadni, és nyomulni nem szeretnék, valószínűleg nincs bizalma még bennem. Miből derül ki, hogy mit gondol, mivel lehet feloldani, hogy lazább legyen? Esélytelen? Mindig én lépjek, és én mondjam meg mi legyen?


Kedves, mosolyog, máshogy viselkedik velem, míg mások normálisan, közömbösen.

Nem tudom hogyan tovább. Mindig én álljak elő ötletekkel, vagy egy idő után megnyílik és oldott lesz.


Lányok, akik ilyenek vagytok: mi a megoldás? Ti mire nyíltok meg?


2015. jún. 25. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is az a kérdés, hogy ő hogy viselkedik hozzád képest másokkal. Mert ha mások is megkapják ezt tőle, akkor nem biztos, hogy tőled többet akar.
2015. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ettől zárkózott. Nem nagyon kommunikál, annyit azért látok, hogy nem igazán buzdít senkit sem a szemével, engem ha észrevesz, várja hogy én is köszönjek.
2015. jún. 25. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez még semmit nem jelent.
2015. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lépj kicsit egyértelműbben, és kiderül, mi lesz.

Nehogy az legyen, hogy mindketten bénáztok, mert nem tudjátok biztosan, mit gondol a másik, és csak kerülgetitek egymást az idők végezetéig...

2015. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :) Nálam a türelem a "kulcs" amire mostanság sok pasi képtelen, röhejes nekik...Ha érezteted vele hogy érdekel téged, és nem akarsz rátörni vagy hogy mondjam, azt tuti értékelni fogja. Lehet magában sem biztos, hogy tetszik e neked eléggé.
2015. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es: köszi. :) léptem, de ilyenkor nagyon óvatosan kell ezt csinálni, mert nincs még bizalom.
2015. jún. 26. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Na és mit léptél? A lány mit reagált rá?

Az sem mindegy, hogy látásból ismeritek-e egymást vagy már beszélgetettek is.

2015. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a zárkózottságnak megvan az oka. Nekem is megvan, mert én is elég zárkózott vagyok, ha rólam van szó. Amúgy a kutya nem mondaná meg, hogy ilyen vagyok, mert másokkal jól kijövök, csak magammal nem...


Kérdező: mit léptél? Szerintem sokat kell vele beszélgetni, velem is beszélgetnek, csak ne én legyek a téma. Ha a hobbimról kérdeznek, sportról, akkor belelendülök, de ha az érzéseimről, akkor visszalépek.

2015. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy kedves felhasználó (kry... névvel) küldött üzenetet tegnap. Most neki üzenem itt: köszönöm szépen megkaptam, elolvastam, de mivel nem tudok válaszolni valami regisztrációs hiba miatt, ezért inkább küldj egy valamilyen emailcímet, és akkor ott szívesen reagálnék az elmondottakra. :)
2015. szept. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!