Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem barátnőt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem barátnőt találni, ha zárkózott és tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Elég későn érő típus vagyok, és emiatt elég sok nehézséggel kell szembenéznem. Mivel. kb. 18-20 éves koromig egyáltalán nem érdekelt a csajozás, nem is nagyon voltak lány ismerőseim, mivel ilyen budai burokban éltem. Aztán amikor kirepültem és elkezdtem az egyetemet hirtelen rengeteg lány megtetszett, de sajnos szinte mindnek volt már kapcsolata addigra. Pár rövidebb kaland jött csak össze, úgyhogy még elég tapasztalatlan vagyok az ágyban. Külsőre egyébként sok lánynak tetszem, meg jóképűnek tartanak, csak nagyon zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, mert sok csalódás ért, volt akinek nem volt türelme hozzá, h kivárja h belejöjjek a szexbe, volt aki csak anyagilag akart lehúzni. 24 éves vagyok és még sosem volt rendes komoly párkapcsolatom, pedig szerettem volna, de nincs szerencsém ilyen téren.

2015. dec. 5. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pedig annyiban magadra ismerhetnél, hogy vannak adott dolgok: tapasztalatlan vagy, és nincs a környezetedben egy végtelenül türelmes potenciális barátnő jelölt. És vannak dolgok, amiken tudsz változtatni: a hozzáállásod és a zárkózottságod. Nem csak az számít, hogy van-e tapasztalatod vagy nincs, hanem az is, hogy ezt hogyan értékeled.

("Nincs szerencsém ilyen téren". <- na ez az. Ez nem szerencse kérdése.)

2015. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!