Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak mennyire jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mennyire jönnek be manapság a zárkózott, visszafogott, nem bulizós lányok?

Figyelt kérdés
Persze nem egész nap otthon ül vagy ilyenek, csinos és igényes, de huszonévesen nem minden hajnalban az árokból kell előhalászni..,

2015. nov. 29. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak az ilyen jön be, mivel én sem vagyok bulizós, hanem inkább visszafogottabb. Csak az a baj,hogy ilyet több okból is nehezebb találni.


25F

2015. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel én is ilyen vagyok, így természetesen közelebb áll hozzám az ilyen lány lelkileg.
2015. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is elsősorban ilyent keresek, mivel hasonlóan az előző válaszolókhoz, én is ilyesmi vagyok.


Volt már szerencsém az ellenkezőjéhez egyébként, soha többet olyan lányt/nőt.

2015. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az se lenne baj, ha egész nap otthon ülne, de sajnos nem találok ilyet.


Nem bulizós az számomra alap elvárás, ne igyon alkoholt és ne dohányozzon, sz szintén. visszafogottság + pont, zárkózottságot meg idővel és türelemmel fel lehet oldani.

2015. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És elárulnátok, nektek már volt ilyen barátnőtök? Mert én pont az ellenkezőjét vettem észre, az ilyen csajok csak a az olyan pasiknak kellenek, akiknek esélyük sem lenne egy "menő" csajnál vagy 40 éves szüzek vagy csúnyák. Ezeknek a lányoknak a jóképű pasikanál, aki bármelyik bulikirálynőt megkaphatja, ott nincs esélye. Azért írtam ki a kérdést, mert én ilyen vagyok, tetszik egy srác aki jár bulizni, de attól tartok esélyem se lenne nála.
2015. nov. 29. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is!
2015. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked csak a jóképű pasik kellenek, akkor mi bajod azzal, hogy nekik nem kellenek a visszafogottabb lányok?
2015. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy bulizós, mindenkit megkapó férfinak tudsz többet nyújtani, mint a szépséged? Ha ekkorák az igényeid ez nem lesz elég, mivel mindenkit megkap, akit akar. Nem egy jó jel az sem, hogy ennyire leírod a nem tökéletes férfiakat. Ezek után még én is meggondolnám kétszer, hogy kezdjek-e veled, pedig szinte biztos, hogy nem felelnék meg az elvárásaidnak külsőre. Egyébként próbálkozz nyugodtan nála, de kicsi az esély szerintem, hogy komoly kapcsolatot akarna tőled.
2015. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5: Nem éreznéd jól magad vele, ha ennyire különböztök.
2015. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!