Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagyon zárkózo...

Mit gondoltok a nagyon zárkózott, visszafogott emberekről?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik mondjuk tök rendesek, csak nem igazán lehet velük beszélni, mert nagyon szűkszavúak.Van ilyen ismerősötök?Mit gondoltok az ilyen emeberekről?
2010. okt. 11. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
szerintem jobb ha az ember életvidám, beszédes. Mindenki szívesebben van olyanokkal. Mondjuk nekem bejönnek az olyan pasik...
2010. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen csajok jók az ágyban mert utána nem jár a szájuk...már mint nem pofáznak annyit
2010. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom,hogy ha ők így szeretnék élni..hát tegyék :)

Hisz ez az élet értelme,hogy boldogok legyünk és amíg köszönni tud addig igazán semmi bajom velük :D

2010. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok

sokan gúnyolódnak velem, mert tényleg nem tudok mit visszaszólni

a bnőim a pasimra hajtanak

a barátom sokszor beszól nekem és nevet rajtam

tehát ilyen a társadalom egy zárkózott, visszafogott emberrel

2010. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eléggé lecsapnak arra ha észreveszik vkiről h visszahúzódó vagy zavarban van.
2010. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak annyi a különbség h más környezetben nyílik meg mint pofázékony társai.
2010. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!