Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam? Tapasztalatlan ő még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam? Tapasztalatlan ő még ehhez? 25l

Figyelt kérdés
Tetszem egy srácnak, aki 18 éves. Nem annyinak néz ki, utólag derült ki. Nem nehéz kiszúrni, ha az ember tetszik valakinek. Ő meg elég nyilvánvalóvá tette a beszélgetésünknél (csakhogy ez netes beszélgetés volt, élőben más). Viszont ettől függetlenül nincs semmi, pedig úgy tűnt, hogy majd esetleg összebarátkozunk, minden erre utalt. Hiába jövök be neki, nem csinál semmit. Személyesen megakadt ez a dolog, képtelen volt kommunikálni velem a legutóbbi összefutásunk alkalmával. Mintha félne, vagy nem is tudom. Míg csak nézegettük egymást, nem hittem, hogy majd ez lesz. Gyerek még ugye? Nincs semmi értelme? Ez csak tetszés a részéről?
2016. jan. 4. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van ez így,amikor izgul az ember,le van

blokkolva.Segíts neki.De ha ez nem jó így neked,akkor keress tapasztaltabb pasit.

2016. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit kell csinálni személyesen.Ennyi.Mese mese mádka. :)
2016. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:

Itt nagy százalékban le fogják írni,csak azért,hogy inkább "őket válaszd".


Te próbáltál már te lépni?

2016. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 Nem akarok mást választani, neten amúgy sem ismerkedem, + a kérdés nem is ilyesmire vonatkozik.

Egyébként én kezdeményeztem a beszélgetést. Jól is ment minden. Most várnám, hogy lépjen... Ehelyett egy személyes találka során full zavart/közömbös volt velem, csak nézett, de azt is messzebbről. Pff...:(

2016. jan. 4. 20:11
 5/14 anonim válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy még komolytalan, kisfiú. Én is randiztam 22 éves létemre kettő 19 éves fiúval is és borzalmasan gyerekesek voltak. A társaságukban úgy éreztem magam, mintha én lennék az anyukájuk.

A korkülönbség kijönne később hidd el :)

2016. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem egy életszakaszban vagytok. Ő még most fog egyetemre menni, te már dolgozol. Én inkább ezt látom nagyobb problémának.

Ha ez neked nem okoz problémát vagy úgy érzed, hogy át tudod hidalni, valamint tetszik a srác, akkor hajrá.

Bátorítsd, segítsd, légy kezdeményezőbb stb.


Ha nem erre vágy, akkor pedig hagyd. Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled a dologról külső szemlélőként.

Remélem tudtam segíteni. :)

2016. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 Oké, érdekelne a te látásmódod, ha az akár segíthet. :) Írhatsz.


Igen, a korkülönbség. Sajnos tisztában vagyok a tényekkel.

2016. jan. 4. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:
A kis perverz a csupasz farkakra bukik.
2016. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak néztük egymást.... És te mért nem beszéltél?


Amúgy felejtős a dolog szerintem túl fiatal.

2016. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, hogy nőként nem tetszel neki. Nem lesz minden barátkozásból kapcsolat. Ha tetszik valaki, akkor nem vagyok közömbös vele, főleg, hogy a másik fél nyit felé. Nem érett meg a kapcsolatra, hagyd, ha akar valamit jelzi majd. No meg összebarátkozásról beszéltél, talán ő is így gondolja. Én is beszari voltam, de mikor megtudtam, hogy a csaj érdeklődik irántam, tudtam mi a teendőm.
2016. jan. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!