Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit kérdeznétek egy nőtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kérdeznétek egy nőtől, ha megtudnátok, hogy sosem hazudik (és tartja is magát ehhez az elvhez)?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Szart-e már ma? Mittudomén mit kérdeznék. Mikor dugunk? Ilyesmit kb.
2015. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért mondasz csak igazat, mert "tartod magad" ehhez? :P
2015. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbálj meg csak 1 napig igazat mondani és meglátod, hogy milyen nehéz. A legapróbb dolgok a legnehezebbek, mert észre se veszed, hogy feleslegesen hazudsz.
2015. dec. 4. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Jajj, feltámadt bennem a nosztalgia. Volt egy ilyen rész a Bűbájos Boszorkákban. :D :D
2015. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
92%

Én nem szoktam,de azt megkérdem általában,hogy "kedves legyek,vagy őszinte".

Viszont csiszolok a szavakon,hogy ne legyenek bántóak...vagy csak később essen le :D


Hogy csalt-e már meg valakit.

2015. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tetszem-e neki. Eddig egy nő sem tudta őszintén megmondani,hogy egy nyomorék vagyok és bújjak el a ...-ba.Mindegyik csak kertelt,meg jajj blablabla...

24/F

2015. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Hogy tudja-e róla az apja, hogy homoszexuális.
2015. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak egyet kérdezhetek?
2015. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
A hüvelymélységét, mi mást?:D
2015. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle hogy járna e velem,ha nemet mond akkor felesleges teperni utána
2015. dec. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!