Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szóltok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok ehhez a fogadáshoz? Bács-Kiskun megye kihalt ilyen téren?

Figyelt kérdés
Pár barátommal fogadtunk. Ők arra fogadtak, hogy a gyiken nem fogok találni Kalocsán vagy közelében élő egyedülálló és normálisabb fajtából való lányt. Én meg azt mondtam, hogy miért ne lehetne itt ilyen lány. Szóval van itt ilyen lány, vagy Bács-Kiskun megye kihalt ilyen téren a gyiken? Az egyik kecskeméti barátom is mesélte, hogy már többször keresett kecskeméti lányt itt, de egyet talált max, az is kb lesz..ott volna bárkit, tehát kiesett neki, mert értelmeset keres ő is.
2015. okt. 9. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső oldal.
2015. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy társat keresek? Levelezni lehet itt, aztán meg ahogy alakulna. :)
2015. okt. 9. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun megye bazinagy, ha az egész megyében keresel, akkor biztos találsz. Nekem sok rokonom lakik ott(a dédszüleim kunok voltak). Amikor arra jártam sok szép lánnyal találkoztam.
2015. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudom, ki volt az a kecskeméti lány :D
2015. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szöveget olvasva, inkább az életetek kihalt, nem az oldal.
2015. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!