Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem semmi? :' (

Figyelt kérdés

17/L vagyok és a többség szerint elég jól nézek ki(ezt most nem nagyképűségből mondom)...

165 cm 45 kg vagyok 80/B melltartó, "babaarc", nem vagyok pattanásos sem, s próbálok kedves lenni mindenkivel...

Az utcán megbámulnak, szemezgetek minden helyes pasival, mégsem jön össze semmi...

Sokan mondták, hogy tetszem nekik, szeretnének megismerkedni, de csak ennyi...

Félnek tőlem vagy miért nem jön össze semmi?


2010. márc. 2. 20:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
lol jóbarát, talán nem annak kéne lenni
2010. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tudsz küldeni privátba képet?
2010. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem szeretném, ha valaki felismerne...
2010. márc. 3. 20:13
 14/22 anonim ***** válasza:
Beszélgess, ne csak szemezz. Légy nőiesen visszafogott, és lesz barátod.
2010. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj vagy, akkor mit vársz? Manapság a pasik 90% akkora papirpö*cs, hogy várhatod, hogy odamenjen:D legalábbis a jó pasik, a kicsit nyomibbak valahogy bátrabbak, persze mindenhol van kivétel. szóval szerintem ha sexy pasit akarsz, akkor neked kell kezdeni:)
2010. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha megszólítanak, legyél közvetlen. Mosolyogj beszélgetés közben.
2010. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
ha egy jó pasi áll melléd a buszon verd ki a faszát
2010. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, nem próbálkozik nálad egy pasi sem?Mert ez meglepő, lehet hogy büdös vagy:D vagy rossz kedvű és ezért nem vagy szimpatikus, vagy lehet hogy csak te gondolod magad szépnek mások nem.Próbálkozz inkább te annál aki tetszik, ha nem csinálsz semmit akkor mit vársz?
2010. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam,fél éve,amikor mentem haza busszal suliból,felszálltam,láttam h majdnem mindenhol 1 ember ül...mentem a buszon hátrafelé,megláttam egy tök ari srácot,megkérdeztem tőle,hogy szabad-e az a hely:D mondta,hogy igen,leültem,megkérdeztem,hogy merrefelé megy...elmondta,mondtam h: hmm az nincs is tőlem messze...:D megkérdezte,hogy én hol lakoom stbstbstb...:D igy elkezdtünk beszélgetni.:D a végén,amikor én száltam le,azt mondta: ha gondolod felvehetsz msnre...:) felvettem,beszélgettünk,találkoztunk,összejöttünk:D ő volt az első pasim:D azóta együttvagyunk:D

17/L

2010. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Volt már, h egy csajnak mondtam, h tetszik nekem, szeretnék megismerkedni és nem lett több...

Féltem tőle és a többiektől...

2010. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!