Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EdiZeJ kérdése:

Miért nem jön össze soha semmi? :S

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni, h h közelítsem meg a dolgot egy lánynál anélkül, hogy a vége állandóan az legyen h maradjunk csak barátok? Már teljesen kétségbe vok esve már vagy a 10. lány is csak ezt mondta. 18F
2010. ápr. 6. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Fuh mostanában sok az ilyen jellegü kérdés.

Attól függ...írd le a legutóbbi próbálkozásodat hogy hogyan zajlott.

Általában a legnagyobb hiba az, hogy túlságosan sokáig húzzuk a dolgot.Már eleinte megkell mutatni neki, hogy te többet akarsz pusztán barátságnál.Mivel a csajok is külső alapján ítélnek meg ezért valszeg a külsőleg nem jöttél be nekik.

2010. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kicsit roh@déknak kell lenni.de csak 1 kicsit.ne nyalizz nekik.nekem 5 éve bejött.

23/ff

2010. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs én nem tudom velem is ez van teljessen vagy 4 hónapot nyüglődök egy csajnál és a végén be nyőgi hát már a f*om kivan. Hiába töröm magam edzek stb egy 20 kilós inkább lánynak kinéző fiúval álnak össze ezek. Én nem tudom mivan. De nekem se megy pedig és ezt tudom nem vagyok ronda annyira.
2010. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy álompasi de nekem azért van önbizalmam.....csajozok és ha nem jön össze akkor ez van...nem töröm rajta a fejem hiszen még sok csaj van a világon....
2010. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet nem teccettél nekik akkor szokták ezt mondani :S nem tudom...üdv.:Ákos
2010. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ki vagyok én is... megőrítenek!!! wáááááá "legyünk barátok, jó?" NEM,NEMJÓÓÓÓ!!!!

15/f

2010. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugika és lazaság. Aki mer, az nyer. Lehet hogy a 11.-nek épp bejössz. Nem tudni. Csak légy laza és ne ess kétségbe, hisz 3 milliárd nő él a Földön. A nők megérzik, ha egy pasinak nincs önbizalma és onnantól bukott a dolog.

Én se vagyok egy Brad Pitt, de a higgadt lazaság néha csodákra képes. (Persze lazaság nem egyenlő a bunkósággal!!!).


üdv

2010. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó próbálkozás, hmm lássuk csak jah igen elvittem volna vacsorázni akkor jött ez a szöveg h hú ne haragudj Kecskemétre kell mennem én meg mondom h aham oké... Nemtom ezeket direkt csinálják vagy ugyanmár full kamu ez az egész Kecskemét nem is volt ott láttam a hétvégén áh gatya^^...
2010. ápr. 7. 06:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj - lehet csak idő kell a dolognak - Szerintem egyszerűen csak meg kell tanulnod bánni a nőkkel ami nem megy 1ről a kettőre. Ilyen volt nekem is a helyzet - egyszerűen csak meg kell tanulnod hogy kell közeledni, a gesztusokat, 1-1 pillantás, bók - ki kell ismerni a lányt viszonylag hamar, hogy tudd mi kell neki - 18 éves koromig 3-4 lánynál próbálkoztam, de senkinél nem volt semmi komolyann majd 19 koromban hirtelen megvilágosodtam :D És utána jöttek a dolgok olyan gyorsan hogy felfogni se bírtam - azóta volt 5 bnőm - de mostmár látom nem az a lényeg hogy 1 lánnyal összejöjjek, Hanem A lánnyal magával, aki a hozzám legjobban illik :)

22F

2010. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!