Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem semmi? :' (

Figyelt kérdés

17/L vagyok és a többség szerint elég jól nézek ki(ezt most nem nagyképűségből mondom)...

165 cm 45 kg vagyok 80/B melltartó, "babaarc", nem vagyok pattanásos sem, s próbálok kedves lenni mindenkivel...

Az utcán megbámulnak, szemezgetek minden helyes pasival, mégsem jön össze semmi...

Sokan mondták, hogy tetszem nekik, szeretnének megismerkedni, de csak ennyi...

Félnek tőlem vagy miért nem jön össze semmi?


2010. márc. 2. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
ird meg az msn cimedet :)
2010. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
teszel fel 1 képet?:$ 17F
2010. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

nem a megfelelő emberekkel futsz össze.

23/ff

2010. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat nem tudtok adni?

Vagy ha nem tudtok, akkor minek írtok?

2010. márc. 2. 20:30
 5/22 A kérdező kommentje:
20:24 köszi!! :DD
2010. márc. 2. 20:30
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, azt hiszik, már van barátod, ha egyszer ilyen jól nézel ki, vagy ha nincs is, őket akkor is biztos méltatlannak találnád és elhajtanád. Hiába nem ez a helyzet, attól még sokan automatice így gondolkodnak, és ironikus módon épp ezért maradnak egyedül néha egyébként nagyon szép és okos lányok is.


Pedig a megoldás igen egyszerű: el kell fogadni, hogy a fiúk/férfiak (kevés kivétellel) NEM értenek "jelekből", szemezésből, és hasonlókból. Egész egyszerűen nem erre szocializálják őket, nem ebben nőnek fel, hanem az egyenes, nyílt beszédet szokják meg helyette - szemben veletek lányokkal, akik remekül tudtok egymással kommunikálni apró jelekkel, de a fiúk/férfiak erre többnyire teljesen vakok.


Ha valaki tetszik, egyszerűen menj oda hozzá és szólítsd meg, kezdeményezz beszélgetést te magad. XXI. század, egyenjogúság, meg minden, tudod... ha valaki megtetszik neked, senki nem tiltja meg, hogy megtedd a megfelelő lépéseket felé. Nincs arra törvény, hogy ilyenkor szendén pillogva kell várnod és reménykedned, hogy esetleg észrevesz (vagy nem) és addig is szenvedned-gyötrődnöd. Ha tetszik, menj oda nyugodtan, beszélj vele, ismerd meg.


És máris bátrabb lesz ő is.


Caveat: NEM azt mondom, hogy nagyon nyomulj, mert az már a ló másik oldala. Csak egyszerűen merj kezdeményezni, megszólítani, beszélni. De azért hagyj teret neki is. :)

2010. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
képet dobsz ? vagy neved ha van viped?:P
2010. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik félnek a jó csajoktól!Meg azt hiszik h van barátod.Szép lányoktól én is tartok.:S Kitartás lehet valaki épp rád vár:) 16F
2010. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, főleg 20:31-nek és 20:34-nek.

Köszi!! :DD

2010. márc. 2. 20:50
 10/22 anonim ***** válasza:
szintén hasonló a problémám nekm se jön össsze semmi 180cm 60kg jóbarát vagyok én se vagyok csúnya de valahogy nem sikerül 15/F
2010. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!