Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön nekem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön nekem össze semmi? Help me.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem mindig a fiúknak kell kezdeményezni, de akkor hogyan közeledjek egy fiúhoz, hogy ne mondják azt , hogy túlságosan nyomulok?

Már egy jó ideje nem volt barátom és most már nagyon szeretném ha lenne. Eljárok szórakozni s bulizni , s szégyenlős se vagyok, de néha úgy érzem, hogy én vagyok a hibás mert nincs barátom. Egy barátnőm azt mondta, hogy néha nagyon elérhetetlen vagyok a fiúk számára,s ezért nem mernek kezdeményezni nálam. Én nem akarom, hogy ez igy legyen. Hogyan változtathatok ezen? segitsetek légyszi


2010. okt. 16. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Bazz... Ezek alapján gondolom nem az a probléma, hogy nem találsz pasit, hanem az, hogy nem találsz olyan pasit, amilyet keresel. Na, az a kérdés, hogy hogyan találhatod meg a nagy őt... na igen... az örök rejtély. :) Hány éves vagy?
2010. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás, csak mi vagyunk töketlenek. Én mondjuk leszólításpárti vagyok. Manapság hallom, hogy lányok is szoktak elvétve. De ez akkor is a férfi feladata, bármennyire nehéznek is tűnik.
2010. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18/L
2010. okt. 16. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem már szólított le lány! Nem szégyen... Egész helyes volt és a végén jó barátság lett belőle...
2010. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy iratkozz fel randioldalakra, ott megtalálhatod az igazit... Mellesleg merre laksz?
2010. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Mintha én írtam volna a kérdést...
2010. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gondolkozz el, mi az az "elérhetetlenség" nálad. Nagyon könnyen lehet, hogy amig hajkurászod a boldogságod, nem veszed észre az érted sorban állókat.


Azonban ne feledd: egy lánynak mindig könnyebb!!!!

2010. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a csajok nem mernek tényleges szemkontaktus létesíteni. Oké, hogy odakacsintanak meg hasonlók, de volt már nemegyszer, hogy láttam egy csajon, hogy nézegetett odamentem, és benyögi bikája van. Szóval most csak olyanokat szólítok meg akiken látom, hogy tényleg csekkolnak nem csak úgy odanézegetnek. Szerintem ne legyél szégyenlős a szemében úgy is látni fogod, hogy mi a helyzet. És ha még rá is mosolyogsz, akkor tuti rád megy.
2010. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!