Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Probléma lehet ismerkedéskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet ismerkedéskor, hogy?

Figyelt kérdés
...nagyon optimista és jó kedvű vagyok, szeretek barátkozni, ugyanakkor magabiztos, határozott és szókimondó vagyok? Erőteljes véleményem van és nem félek azt kimondani még akkor se ha ezt valaki bunkóságnak tartja.

2015. jún. 10. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ezek jó tulajdonságok, amennyiben nem nyomod el a másikat és az őszinteséged nem bunkó.
2015. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában udvarias vagyok, mindenkivel kedvesen próbálok bánni, szívesen meghallgatom a másikat is, csak elég erőteljes a személyiségem és attól tartok, hogy randizáskor ez esetleg hátrány lehet.
2015. jún. 10. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet probléma, mert a félénkebb emberekben ez a fajta viselkedés gátlásokat szül, és inkább nem is ismerkednek veled, nehogy róluk is mondj valami rosszat. Pedig lehet, hogy neked semmi negatív véleményed nem lenne róluk, sőt kifejezetten bejönnének neked, csak így elijeszted őket.
2015. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy bunkózok, csak például ha valaki olyat mond, hogy "csak a kétkezű munka a munka" vagy "jajj, de undorító az az XY nevű barátnőd/barátod" vagy "a nőknek otthon van a helye, más dolguk sincs mint a gyerek meg a háztartás", na akkor azt nem hagyom szó nélkül.
2015. jún. 10. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
:DD Mintha magamat hallanám egy az egyben. Saját tapasztalat, hogy a legtöbb értelmes és alávetettségre vágyó férfinek tetszik a dolog, de a csendesebbeknek, meg a többieknek nem igazán. 50-50% esély van rá, hogy probléma-e vagy sem. Javaslom, hogy add önmagadat, mert utána lesz kellemetlen.
2015. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!