Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért nem lényegre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem lényegre törőbbek ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi nagyon lassú. Én abszolút benne lennék abban, hogy ha tetszünk egymásnak, akkor az 1. randin megcsókoljon, vagy az hogy megint csak ha tetszünk egymásnak, akkor 1-2 hét ismerkedés után lefeküdjünk, ha jelezte hogy komolyat akar.


De a legtöbb férfi nagyon lassú. Van aki az első randi végén fogja meg a kezem, a 3. randin akar megcsókolni, hónapokig húzni a szexet, meg ilyenek.

Viszont sajnos a fizikai intimitás hiánya és a másik teste közelségének hiánya miatt egy csomószor csalódok bennük és elvesztem az érdeklődésem.


És most nem is arra gondolok, hogy miért nem mászik rám minden férfi az első randin, csak hogy az első randin is simán lehetne már ilyet, hogyha tetszünk egymásnak, hogy mellém ül, aztán megfogja a kezem, átkarol, megfoghatja a csípőm, derekam, meg ilyenek. De a legtöbb férfi ezekben nagyon visszafogott, pedig szerintem az érintés az egyik legfontosabb dolog, ami miatt kialakul a vonzalom két emberben. Az életemben a legnagyobb hatással rám levő férfiak tudták mikor és hogyan érjenek hozzám, kezdeményezzenek fizikai kontaktust.


2014. dec. 11. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyen után mennyi privátot kapsz? :D
2014. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lányok 99%-a prostinak érezné magát ettől, és a férfiak erre lettek szocializálva.
2014. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rossz férfiakkal ismerkedsz, nekem szerencsére nagyrészt pozitív tapasztalataim vannak.
2014. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 To7ka ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes!:) Legutóbb meglepődött egy lány, az első randis csóktól. Az azt megelőző beszélgetésektől függ, mennyire erős a szimpátia. Meg persze nem írtál kort, mikor kisöcsém ismerkedett, én hetekig beszéltem rá, hogy legyen már bátorsága, és kiderült, hogy tényleg nem szakadt le az ég mikor elcsattant a kis barátnőjével az első csók!:))


Idősebb srácoknál nem tudom miért nem működik. Talán a saját pár évvel ezelőtti gondolataimból kiindulva, vártam a legalkalmasabb pillanatot egy csókra, mert túlmisztifikáltam, hogy mennyire jónak kell lennie annak az első csóknak. De ahogy a randi vége felé közeledtünk csak jött egy pillanat!:D És utána jár vele a kézfogás:)


A szex onnantól szintén a beszélgetéseken vagy találkozáson múlik. Általában ez az 1-2 hét korrekt, bár biztos sokan nagyon korainak vélik.


Kevés a tapasztalatuk? Félnek a visszautasítástól? Túl sokat várnak az egyértelmű jelekre? Azt nevelték beléjük vagy tanulták el valahonnan, hogy direkt vissza kell fogniuk magukat, mert perverz férfiak és szegény nők?


Talán ezek a tippjeim:)

2014. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert már nem mernek a bunk ó reakciók miatt ilyet csinálni. Kommunikáld feléjük valamiképp, hogy nyitott vagy ezekre. Rejtetten is lehet közölni, ha nem mered szemtől-szembe. Pl. "Jajj, de jól is esik, ha a hátamat simogatják, ha átkarolnak, mindig nagyon szeretem." ;)
2014. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lassú? Mert még nem ismertél meg engem. Volt már olyan barátnőm akivel már az ismerkedésünk napján szeretkeztünk. Előtte beszélgetések csók és végül nálam töltöttük az éjszakát. A mostani barátnőmmel is az csókot nagyon hamar megejtettem de ő először nem is tudta mit akarok tőle de a végén belém szeretett amikor megvolt az első szex közöttünk.
2014. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát igen te abba az 1%-ba tartozol aki ilyen.
2014. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
Nem tudom felfogni, hogy aki "komolyat" akar, az komolyan tudjon venni úgy, hogy már az ismerkedési fázisban lefekszel vele. A szeretkezésnek elvileg a szerelem után kéne jönnie. Annak a kifejezőeszköze, nem pedig az előidézője.
2014. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert a szerelem csak úgy jön magától mindig...


Tudod sokkal rosszabb az, amikor valaki állandóan a szerelmet erőlteti. Te hányszor voltál szerelmes az életedben? Én kb. 4 alkalommal, 4 különböző férfiba egész életemben, pedig 25 éves vagyok. Volt hogy évekig nem voltam szerelmes senkibe. És olyankor szerinted megvontam magamtól a szexet vagy a párkapcsolatokat?


Jó neked ha szerelmes tudsz lenni mindenkibe, akivel csak találkozol és emiatt mindig olyannal szexelsz és vagy együtt, akibe szerelmes vagy. Nekem nem megy hogy csak úgy beleszeressek bárkibe, a szerelem elég ritka és ezért értékes az életemben. De szexuális vágyaim vagy például vágyam az intimitásra valakivel akkor is vannak, amikor nem vagyok szerelmes.

2014. dec. 11. 22:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire laza vagy, és ennyire törtető, akkor indítványozd te az eseményeket. Nem lesz semmi baj ha már ilyen típus vagy ha te csókolod meg és te mászol rá jobban.

És akkor tudni fogja , hogy nem kell téged körbeugrálnia.

2014. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!