Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért nem lényegre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem lényegre törőbbek ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi nagyon lassú. Én abszolút benne lennék abban, hogy ha tetszünk egymásnak, akkor az 1. randin megcsókoljon, vagy az hogy megint csak ha tetszünk egymásnak, akkor 1-2 hét ismerkedés után lefeküdjünk, ha jelezte hogy komolyat akar.


De a legtöbb férfi nagyon lassú. Van aki az első randi végén fogja meg a kezem, a 3. randin akar megcsókolni, hónapokig húzni a szexet, meg ilyenek.

Viszont sajnos a fizikai intimitás hiánya és a másik teste közelségének hiánya miatt egy csomószor csalódok bennük és elvesztem az érdeklődésem.


És most nem is arra gondolok, hogy miért nem mászik rám minden férfi az első randin, csak hogy az első randin is simán lehetne már ilyet, hogyha tetszünk egymásnak, hogy mellém ül, aztán megfogja a kezem, átkarol, megfoghatja a csípőm, derekam, meg ilyenek. De a legtöbb férfi ezekben nagyon visszafogott, pedig szerintem az érintés az egyik legfontosabb dolog, ami miatt kialakul a vonzalom két emberben. Az életemben a legnagyobb hatással rám levő férfiak tudták mikor és hogyan érjenek hozzám, kezdeményezzenek fizikai kontaktust.


2014. dec. 11. 19:37
1 2
 11/13 Kurtz Bickle ***** válasza:

Kérdés, mit nevezünk szerelemnek... Én a szexuális vonzalommal keveredett bizalmat, összhangot, megértést, meghittséget. Csak míg szexuális vonzalom lehet "alapból" is, első látásra, addig a többihez idő és ismerkedés kell. Persze ezek is megnyilvánulnak szeretkezés közben, de ahhoz előbb fel kell fedezned őket a lelkeddel. Mert bizony a dugásnak van egy mechanikája, amit megtanulhat imitálni az ember, ezáltal lehet "jó", még sincs mögötte semmilyen intim dolog.

Nem azt mondom, hogy erőltesd bele a dologba a szerelmet, ha nem akar jönni; hanem azt, hogy komoly kapcsolat alatt szerintem mást ért a többség, és ha ezzel a hozzáállással mégis erre hivatkozol, akkor furán fog hatni. Amúgy én csak két emberbe voltam szerelmes - majdnem annyi idősen, mint te - és bizony nálam is rettentően nehezen alakul ki ez az érzés (a "magas" elvárások miatt), viszont ha az ismerkedési fázisban lefeküdnénk valakivel, nem tudnám komolyan venni. Aztán lehet, hogy ez csak az én hülyeségem.

2014. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szóval mondjam egy férfinak hogy viselkedjen a személyiségétől eltérően és játssza meg magát a kedvemért? Ezt tanácsolod?


Kösz nem. Tudod pont hogy onnan tudom hogy valakinek számomra megfelelő személyisége van, hogy ezeket magától is csinálja, nem kell külön mondani neki. Remélem érted mit mondok. Mintha azt mondanád valakinek hogy játssza meg magát a te kedvedért és viselkedjen teljesen máshogyan, mint ahogy szokott. Olyan férfiakat akarok, akik nem megjátsszák magukat a kedvemért, hanem alapból olyanok, amilyen tetszik nekem. És ha ez fordítva is igaz, akkor rendben vagyunk.

2014. dec. 11. 22:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érted! De mindegy.
2014. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!