Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és ez alatti magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és ez alatti magas férfiak szívesen beszélgetnek magasabb nőkkel? Ismerkedéskor nem érzik kevésnek magukat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Valaki igen valaki nem.. Egy haverom 162cm kb, tömzsi de egybe erős is, van megjelenése,kisugárzása és nála 10-12cm el magasabb vékony de mégis formás, 10/9es csaj a felesége és semilyen "kissebbségi" érzés nincs neki.. Van már gyerekük is stb..


Nálam meg az a "baj",hogy túl magas vagyok 203cm és ez sem túl előnyös bulikban meg még sok helyen nem ahol ismerkedsz nőkkel.. Nők szeretik ha magas egy csóka de azért megvan a hátrány is.. Közeledés, stb szempontból sem..

2014. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 170 vagyok, de csak alacsonyabb lányokra hajtok. Én nem érezném jól magam ha magasabb lenne a csajom mint én.
2014. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esélye/esélyünk van 170cm-ként a nők nagy részénél..
2014. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
168 vagyok. Velem egymagas vagy kisebb nőknél van pár sikerem. Rá se baszarintanak a magasságra.Nem kell az összes nő.válogatok a kicsikből.
2014. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

171 cm vagyok és kicsit zavar ha sokkal magasabb

Egy idő után meg lehetszokni

De ha a melle fejmagasságba van az mindent kárpótol:D

2014. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pl. ha olyan csajjal beszélgettek aki nem jön be csak szimplán beszélgettek velük, akkor is kényelmetlenül érzitek magatokat ? olyankor megpróbáltok inkább leülni ?
2014. okt. 18. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 165 centi alacsony srác vagyok, az egyik legjobb barátom nőnemű és 181-2 centi magas lehet. Anno, mikor megismerkedtem vele, leszögeztük az elején, hogy ebből nem lehet romantikus kapcsolat, így hát jó barátok lettünk és azóta is azok vagyunk. Mikor beszélgetek vele, meg egymás mellett állunk, nagyon fura érzés, hogy felfele kell néznem, vagy mikor megölel, hogy ő hajol le, de én nem érzem emiatt kevésnek magamat, főleg azért nem, mert egyenlő partnerként viselkedik velem. Én amúgy járnék is nálam magasabb csajjal, itt már csak a csajon múlik a dolog, hiszen én nyitott vagyok. Bár eddigi barátnőim, mind alacsonyabbak, vagy egymagasak voltak velem! 25/F
2015. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!