Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Szoktátok alkalmazni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szoktátok alkalmazni az időhúzást ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
egy darabig nem keresitek, majd ismét, és így tovább.
2014. júl. 7. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Van hogy direkt várok, mert ha csak én írok rá, az még is csak jelent valamit. Ha csak én érdeklődök utána, akkor elfelejtem, és megyek tovább, nem erőltetem, nem fogok pitizni.
2014. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem
2014. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
én nem vagyok ilyen féreg
2014. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is a féregség jele. Amint észreveszem,hogy valaki így taktikázik már lépek is. Nincs időm hülyeségekre.
2014. júl. 7. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne féregség?

Tekerjek full feleslegesen? És örüljek, érezzem megtisztelve magam, ha válaszoltok?

Egyszer nem írok, és már én vagyok a féreg. Eszem megáll :D


Ha csak én írok rá, akkor értelmetlen az egész ismerkedés, mert csak én evezek.

Inkább ez a féregség, ilyet elvárni a másiktól, hogy menjen le kutyába.

2014. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
De ezt elsősorban nők alkalmazzák amúgy... mindenféle előítélet nélkül mondom.
2014. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
És azt ki a jó ég mondta hogy csak te írsz rá? Hol látsz ilyet? Én sehol. Mutasd már meg nekem hol látsz ilyet. Köszönöm.
2014. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
Itt arról van szó, hogy az egyik fél direkt, szánt szándékkal nem ír rá valakire. Nem arról, hogy az az egyik fél azért nem ír rá a másikra, mert az sz4rik rá. Ne csak nézzél, láss is.
2014. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!