Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet koleszból probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet koleszból probléma?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút,aki koleszos.Egy idősek vagyunk,mindketten gimisek,2.osok:)

Randiztam vele,és nagyon jól éreztük magunkat,tényleg tök jó volt minden :D nem is lett elsietve semmi...

de nem vagyok jártas ebben a témában,nem tudom hogy esetleg baj-e ha ő koleszos?mert ugye nem mindig engedik el stb,meg hogy eleve a találkozás...aki esetleg ismeri ezt a helyzetet avasson be ott hogy zajlik ez!:) köszönöm



2015. jan. 19. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs vele, sőt.

Sokkal jobb mintha bejárós lenne, így minden hétköznap tudtok kb találkozni, és pl. ahol én voltam koleszos 9ig bárki kérhetett kimenőt, meg utána is lehetett pár alkalomra, uh semmi gond nem volt nálunk, nemtom ez máshol hogy működik.

2015. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmigond nincs vele. én már voltam ebben a helyzetben, és nem volt semmi probléma :)
2015. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen neki is kb. így van:)) csak amúgy oda lehet vinni lányt,vagy nem?lehet hülye kérdés :DD
2015. jan. 20. 00:00
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Minden koliban mások a szabályok, kérdezd inkább őt magát.
2015. jan. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!